Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 3 από 12   [ 167 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 11, 2007 7:44 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

ΓΡΑΙΚΟΣ έγραψε:
ΓΙΩΡΓΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΩ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΡΧΑΙΟ ΕΛΛΗΝΑ<<ΒΛΕΠΕ ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΓΡΑΙΚΟΥ>> ΠΑΝΤΟΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΝ.ΛΕΥΚΟ ΒΑΛΕ ΟΤΙ ΦΩΤΟ. ΘΕΛΕΙΣ. :roll:

Το θέλημα σου έγινε αν και μου άρεσε το δικό σου , αν δεν σου αρέσει το αλλάζουμε πάλι ! :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 11, 2007 8:54 pm 
gpeppas έγραψε:
ΓΡΑΙΚΟΣ έγραψε:
ΓΙΩΡΓΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΩ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΡΧΑΙΟ ΕΛΛΗΝΑ<<ΒΛΕΠΕ ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΓΡΑΙΚΟΥ>> ΠΑΝΤΟΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΝ.ΛΕΥΚΟ ΒΑΛΕ ΟΤΙ ΦΩΤΟ. ΘΕΛΕΙΣ. :roll:

Το θέλημα σου έγινε αν και μου άρεσε το δικό σου , αν δεν σου αρέσει το αλλάζουμε πάλι ! :lol:
Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ ΑΛΛΑ ΜΙΚΡΗ,ΠΑΝΤΟΣ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ,ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΙΣ ΘΕΩΡΩ ΠΡΟΤΟΤΥΠΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ.ΕΧΟΥΝ ΣΤΥΛ,ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 14, 2007 9:22 am 
ΓΙΩΡΓΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ, Η ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΙΔ.ΜΗΝΥΜΑ ΜΗΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΠΕΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΣΟ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΙΣΩΣ ΧΡΩΜΑΤΙΣΜΟ.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 14, 2007 3:42 pm 
Άβαταρ μέλους

Συμφωνώ με τον Γραικό κάτι πιο έντονο να ξεχωρίζει.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Μάιος 14, 2007 6:58 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

ΓΡΑΙΚΟΣ έγραψε:
ΓΙΩΡΓΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ, Η ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΙΔ.ΜΗΝΥΜΑ ΜΗΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΠΕΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΣΟ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΙΣΩΣ ΧΡΩΜΑΤΙΣΜΟ.

Παιδιά θα δω τι μπορεί να γίνει , αν γίνεται δεν υπάρχει πρόβλημα , θα γίνει ΟΚ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Μάιος 15, 2007 12:04 pm 
Συντονιστής
Άβαταρ μέλους

Γιώργο θέλω και εγώ καλύτερο άβαταρ !

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Μάιος 16, 2007 8:31 am 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

KOSTANTINOSZERVAS έγραψε:
Γιώργο θέλω και εγώ καλύτερο άβαταρ !

Ελπίζω να σου αρέσει ! :D

Επίσης έχουν ενεργοποιηθεί και οι υπογραφές , όπως στα δικά μου πόστ από σήμερσ , μπορείτε να κάνετε το ίδιο κι εσείς στα δικά σας με 1-2-3 φωτογραφίες και λογότυπο !
:lol: :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μάιος 17, 2007 10:59 am 
Άβαταρ μέλους

Υπάρχει περίπτωση να ανοικτοί κάποια θεματολογία για κυνήγι μόνο σε Αγγλικά κάπου μαζί με τα Ελληνικά η διπλά !

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μάιος 17, 2007 12:45 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

artemis-mp έγραψε:
Υπάρχει περίπτωση να ανοικτοί κάποια θεματολογία για κυνήγι μόνο σε Αγγλικά κάπου μαζί με τα Ελληνικά η διπλά !

Άρτεμη θα το κοιτάξω αλλά νομίζω όχι και στο κάτω κάτω δεν θα καταλαβαίνουν οι μεν τους δε !
Στο καινούργιο Forum βλέπουμε όμως !

Παιδιά κατόπιν παρακλήσεως κάποιων μελών μεγάλωσα το μέγεθος των Αβαταρ τώρα μπορείτε να τα βάλετε με μέγεθος 140Χ140 (ήταν 80χ80) και μέχρι 7000κ ΟΚ !

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μάιος 17, 2007 2:05 pm 
Άβαταρ μέλους

ΓΙΩΡΓΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ BBCODE ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΦΩΤΟ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΣΩ....ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΣ ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ....

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μάιος 17, 2007 3:22 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΕΠΠΑΣ έγραψε:
ΓΙΩΡΓΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ BBCODE ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΦΩΤΟ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΣΩ....ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΣ ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ....

Λοιπόν Βαγγέλη θα την βάλεις με την ίδια διαδικασία όπως στα πόστ δηλαδή
Την σώζεις κάπου , παίρνεις το URL δηλαδή (http://www.gpeppas.gr/xoros/photo.jpg ) το τοποθετείς στο κουτάκι της υπογραφής μεταξύ όμως κολλητά των το ίδιο για δεύτερη κλπ φωτογραφίες τα κενά έχουν σημασία δεν τα αφήνεις .

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Μάιος 17, 2007 6:14 pm 
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ Η ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 18, 2007 10:12 am 
Άβαταρ μέλους

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΩΡΓΟ...ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ.......ΠΑΝΤΩΣ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΦΩΤΟ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟ ΣΟΥ ΣΤΥΛ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ....ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ...... :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 18, 2007 5:46 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΕΠΠΑΣ έγραψε:
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΩΡΓΟ...ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ.......ΠΑΝΤΩΣ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΦΩΤΟ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟ ΣΟΥ ΣΤΥΛ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ....ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ...... :wink:

Βαγγέλη ανακάλυψα και ένα άλλο τρόπο φτιάχνοντας του καινούργιου φίλου λαγοκυνηγού
Με το www.jpg.gr σώζεις κανονικά την φωτογραφία σου εκεί και μετά παίρνεις έτοιμο το URL και το βάζεις κατευθείαν (με copy past) στην υπογραφή σου , το ίδιο και για την δεύτερη η τρίτη φωτογραφία κολλητά αν θέλεις να μην έχουν κενά και τελείωσες και από κάτω γράφεις και ότι θέλεις ! :D

Ούτε εγώ καταλάβαινα ότι παίρνω αυτή την στάση πριν από το φλάς του πουλιού , το διαπίστωσα από τις φωτογραφίες .
Θα σας πω όμως κάτι , αυτή η στάση και το κράτημα έτσι του όπλου βοηθά στην γρήγορη και σωστή επόμση το κάνουν όλοι οι σκοπευτές του Skeet που ρίχνουν γρήγορες βολές με σωστότερο βέβαια τρόπο , δοκιμάστε την , στην μπεκάτσα , ορτύκι , πέρδικα και θα με θυμηθείτε ! 8) 8)

Η συγκεκριμένη versioν phpBB έχει φοβερές ικανότητες και προσφέρει πολλά πράγματα , συνέχει ανακαλύπτω διάφορα .
Βάλτε λοιπόν ότι ΑVATAR σας αρέσει και ότι φωτογραφική υπογραφή θέλετε !

:lol: Εγώ για την καινούργια V3 σας ετοιμάζω κάτι πολύ όμορφα κυνηγετικά avatar που θα μπορείτε να διαλέξετε .

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 18, 2007 6:02 pm 
gpeppas έγραψε:
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΕΠΠΑΣ έγραψε:

Βαγγέλη ανακάλυψα και ένα άλλο τρόπο φτιάχνοντας του καινούργιου φίλου λαγοκυνηγού
Με το www.jpg.gr σώζεις κανονικά την φωτογραφία σου εκεί και μετά παίρνεις έτοιμο το URL και το βάζεις κατευθείαν (με copy past) στην υπογραφή σου , το ίδιο και για την δεύτερη η τρίτη φωτογραφία κολλητά αν θέλεις να μην έχουν κενά και τελείωσες και από κάτω γράφεις και ότι θέλεις ! :D

Ούτε εγώ καταλάβαινα ότι παίρνω αυτή την στάση πριν από το φλάς του πουλιού , το διαπίστωσα από τις φωτογραφίες .
Θα σας πω όμως κάτι , αυτή η στάση και το κράτημα έτσι του όπλου βοηθά στην γρήγορη και σωστή επόμση το κάνουν όλοι οι σκοπευτές του Skeet που ρίχνουν γρήγορες βολές με σωστότερο βέβαια τρόπο , δοκιμάστε την , στην μπεκάτσα , ορτύκι , πέρδικα και θα με θυμηθείτε ! 8) 8)

Η συγκεκριμένη versioν phpBB έχει φοβερές ικανότητες και προσφέρει πολλά πράγματα , συνέχει ανακαλύπτω διάφορα .
Βάλτε λοιπόν ότι ΑVATAR σας αρέσει και ότι φωτογραφική υπογραφή θέλετε !

:lol: Εγώ για την καινούργια V3 σας ετοιμάζω κάτι πολύ όμορφα κυνηγετικά avatar που θα μπορείτε να διαλέξετε .
ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ,ΤΗΝ ΑΝΕΒΑΣΑ ΣΤΟ SITE ΜΕΤΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΠΙΚΟΛΗΣΗ ΣΤΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΟΚ.ΠΑΝΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΣΤΑΣΗΣ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΟ, ΠΑΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΗ ΑΙΓΙΝΙΤΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΣΤΑΣΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΒΕΛΤΙΩΘΗΚΑΝ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΑ ΜΟΥ ΛΑΘΗ.

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 3 από 12   [ 167 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: