Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 2 από 12   [ 167 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 19, 2007 7:42 pm 

ΚΕΡΜΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ έγραψε:
ΓΙΩΡΓΟ (ΠΕΠΠΑΣ) .
ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΗΜΟ ΤΟΥ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΑΦΕΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΛΛΑ SITE. Η ΑΝΩΝΗΜΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΗ. ΤΟ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΤΕΙ.
ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΗΜΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ!!!!

Φίλε μου αν δεν κάνω λάθος αυτός είναι ο στόχος από την αρχή να λέμε αυτά που θέλουμε αλλά επώνυμα.
έχω μπει στην διαδικασία να στέλνω ΠΜ στα μέλη που δεν έχουν γραφτεί επώνυμα και να το ζητάω εξηγώντας ότι είναι καλό για την εικόνα και την αξιοπιστία του φόρουμ.

Αν δεν μπορεί αυτό να γίνει αποδεχτώ θα συσκεφτούμε οι Συντονιστές με τον G.Peppa και θα δούμε πως θα το αντιμετωπίσουμε.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 19, 2007 7:43 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

ΚΕΡΜΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ έγραψε:
ΓΙΩΡΓΟ (ΠΕΠΠΑΣ) .
ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΗΜΟ ΤΟΥ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΑΦΕΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΛΛΑ SITE. Η ΑΝΩΝΗΜΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΗ. ΤΟ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΤΕΙ.
ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΨΕΥΔΟΝΗΜΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ!!!!

Γιώργο αυτός είναι ο σκοπός μου .
Απλά αυτό το Forum είναι πιλοτικό και ήθελα να δώ πώς τι και γιατί για να γίνει κάτι καλό .
Συμφωνώ προσωπικά με αυτό απόλυτα και όταν θα περαστούν όλα στο καινούργιο τότε θα το θέσω σε ψηφοφορία των μελών αν θέλουν να συνεχίσουν να είναι μέλη άτομα με ψευδώνυμα που δεν θέλουν να φαίνονται τα πραγματικά τους ονόματα η αν κάποιες συζητήσεις γίνονται μόνο επώνυμα αλλιώς δεν θα μπορούν να συμμετέχουν !
Προσωπική μου άποψη είναι όχι 10000 και χάος αλλά 100 και σοβαρή κουβέντα επώνυμη, ανοικτή και δημοκρατική !
:P :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Απρ 20, 2007 10:49 am 
Άβαταρ μέλους

Συμφωνω απολυτα.!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Απρ 24, 2007 10:34 am 
Συντονιστής
Άβαταρ μέλους

Και εγώ συμφωνώ σε αυτό !

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 26, 2007 1:33 am 

ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΜΠΗΚΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ FORUM,ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΛΥ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΠΟΥ ΕΠΕΙΚΡΑΤΕΙ Κ SΟRY ΑΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ ΜΕ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙA ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ FOROYM.ΓΙΩΡΓΟ Η ΣΕΛΙΔΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ,ΩΠΟΣ Κ ΤΟ FOROUM Y.Γ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΩ ΒΕΣΤ ΣΕΛΙΔΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 26, 2007 10:33 am 
Άβαταρ μέλους

kostas έγραψε:
ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΜΠΗΚΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ FORUM,ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΛΥ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΠΟΥ ΕΠΕΙΚΡΑΤΕΙ Κ SΟRY ΑΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ ΜΕ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙA ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ FOROYM.ΓΙΩΡΓΟ Η ΣΕΛΙΔΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ,ΩΠΟΣ Κ ΤΟ FOROUM Y.Γ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΩ ΒΕΣΤ ΣΕΛΙΔΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ

Κώστα από αυτά που έχω καταλάβει από τις συζητήσεις με τον Γιώργο και το γιατί όλης αυτής της δουλειάς , η απάντηση είναι μία η ενημέρωση , ειδικά όμως των νέων κυνηγών .
Άρα βρίσκεσαι στον κατάλληλο τόπο και δεν κουράζεις κανένα όλοι μαθαίνουμε από όλους , και αυτοί που ξέρουν κάτι παραπάνω χαίρονται να το μεταδώσουν ,αυτό εξάλλου είναι η δύναμη του διαδικτύου !
:wink: :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Απρ 26, 2007 12:41 pm 
ez έγραψε:
kostas έγραψε:

Κώστα από αυτά που έχω καταλάβει από τις συζητήσεις με τον Γιώργο και το γιατί όλης αυτής της δουλειάς , η απάντηση είναι μία η ενημέρωση , ειδικά όμως των νέων κυνηγών .
Άρα βρίσκεσαι στον κατάλληλο τόπο και δεν κουράζεις κανένα όλοι μαθαίνουμε από όλους , και αυτοί που ξέρουν κάτι παραπάνω χαίρονται να το μεταδώσουν ,αυτό εξάλλου είναι η δύναμη του διαδικτύου !
:wink: :lol:
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΑΣ ΑΛΟΤΕ ΣΩΣΤΕΣ ΑΛΟΤΕ ΛΑΘΟΣ.ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΒΟΗΘΑΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΟΤΙ Ο ΕΝΑΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΕΡΙΣΟΤΤΕΡΑ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΔΙΕΚΔΙΚΕΙ ΠΕΡΓΑΜΗΝΕΣ,ΑΛΛΑ ΓΝΩΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Απρ 27, 2007 6:02 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Δοκίμασε τις
Απευθείας σύνδεση (χρήση σε ιστοσελίδες) η
Απευθείας σύνδεση (χρήση σε φόρουμ) εγώ πιστεύω ότι αυτή είναι η καλύτερη αλλά δοκίμασε και τις δύο !
:wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 11, 2007 1:37 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Παιδιά επειδή κάνω κάποιες λειτουργικές αλλαγές , όπως τα τελευταία πέντε μηνύματα κάτω και υπάρχουν και πολλά άλλα που τώρα ανακαλύπτω , αν δείτε κάποιες αλλαγές περίεργες ενημερώστε με για τις διορθώσω ΟΚ !

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 11, 2007 1:48 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Κάτι ακόμη παιδιά , υπάρχουν πολλά όμορφα εικονίδια AVATAR αλλά δεν μπορώ να βρω πώς θα επιτρέψω να τα βλέπουν και τα μέλη όλα και όχι μόνο κάποια , το ψάχνω !
Πάντως αν θέλετε πες τε μου και σας βάζω εγώ κάποιο και αν δεν σας αρέσει το αλλάζω .
Το έχω κάνει ήδη σε αρκετά μέλη είναι απλό για μένα , όσες φορές και αν θελήσετε να το αλλάξουμε !
Φιλικά Γιώργος . 8)

ΥΣ
Αντώνη σου έβαλα ένα εγώ (επηρεασμένος από το επίθετο) αν δεν σου αρέσει η δεν θέλεις καθόλου το αλλάζω η το αφαιρώ ΟΚ ! :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 11, 2007 2:20 pm 

Γιώργο όταν γράφω κάποιο μήνυμα και χρειαστεί να πατήσω Enter για να αλλάξω γραμμή-παράγραφο , o firefox ,που χρησιμοποιώ συνήθως, πέφτει...
Με τον ΙΕ7 δεν έχω πρόβλημα...
Ίσως να είναι αστοχία του Firefox ....Το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος;;;

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 11, 2007 3:14 pm 
ΓΙΩΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΝ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Η ΜΟΝΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΑΝΟΠΛΙΑ ΤΗΝ ΕΧΩ, ΤΑ ΜΟΥΣΤΑΚΙΑ ΤΑ ΕΧΩ
ΣΤΑ ΝΙΑΤΑ ΠΕΖΕΤΕ ΛΙΓΟ, ΣΤΑ ΜΑΛΙΑ ΟΜΩΣ ΠΕΣΑΜΕ ΕΞΩ, Ο ΕΔΩ ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΦΑΛΑΚΡΟΣ :oops:
ΠΑΝΤΩ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 11, 2007 7:23 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Γιάννης Ξηρογιάννης έγραψε:
Γιώργο όταν γράφω κάποιο μήνυμα και χρειαστεί να πατήσω Enter για να αλλάξω γραμμή-παράγραφο , o firefox ,που χρησιμοποιώ συνήθως, πέφτει...
Με τον ΙΕ7 δεν έχω πρόβλημα...
Ίσως να είναι αστοχία του Firefox ....Το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος;;;

Γιάννη και εγώ χρησιμοποιώ τον firefox αρκετά και αυτό στο έγραψα με αυτόν !
Δεν μου παρουσιάζει κανένα πρόβλημα .

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 11, 2007 7:24 pm 
ΓΙΩΡΓΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΩ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΡΧΑΙΟ ΕΛΛΗΝΑ<<ΒΛΕΠΕ ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΓΡΑΙΚΟΥ>> ΠΑΝΤΟΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΝ.ΛΕΥΚΟ ΒΑΛΕ ΟΤΙ ΦΩΤΟ. ΘΕΛΕΙΣ. :roll:

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Μάιος 11, 2007 7:43 pm 
ΠΩ ΠΩ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ :lol:

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 2 από 12   [ 167 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: