Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 5 από 9   [ 131 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιουν 15, 2009 1:26 pm 
Άβαταρ μέλους

ΜΟΛΙΣ ΠΡΟΧΤΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΕΛΑΒΑ!!! ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗ ΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ... :( ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ...ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ???
ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΙΒΑΡΗ,ΕΧΕΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΖΥΓΙΣΜΑ Κ ΠΑΡΟΛΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΗΨΩΜΕΝΗ ΡΙΓΑ ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΖΕΤΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΥΚΟΛΑ ΤΟ ΟΠΛΟ Κ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΕ ΣΠΙΤΙΚΕΣ ΕΠΩΜΙΣΕΙΣ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΕΥΚΟΛΑ Κ ΣΤΑΘΕΡΑ ΤΟ ΣΤΟΧΟ...
Η ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ...
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΝΟΜΕΣ,ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ COMFORT Κ ΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΣΤΙΣ ΒΟΛΕΣ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...
ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ Κ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ Κ ΚΥΝΗΓΣΕΙ ΕΣΤΩ Κ ΠΕΡΙΣΤΑΣΙΑΚΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΟΠΛΑ, ΤΟ Μ2 ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΡΤΕΡΗΤΖΙΔΙΚΟ ΟΠΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ...''ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ'' ΤΟ ΣΤΟΧΟ ΑΜΕΣΩΣ Κ ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΕΙ Κ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ...ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΝΙΩΘΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΑ...

ΤΑΚΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΑΓΟΡΑ???

ΑΡΙΣ ΧΕΛΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιουν 15, 2009 8:01 pm 
Άβαταρ μέλους

Ναι Αρη, μου αρεσει πολυ εξωτερικα.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Ιουν 15, 2009 8:14 pm 
Άβαταρ μέλους

Ομως με ενδιαφερει για οπλο γενικης χρησης, οχι μονο καρτερι.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιουν 16, 2009 12:46 am 

Σκέφτομαι και γώ για την Μ2.Στα χρώματα του ξύλου όμως...
Είμαι βέβαια μεταξύ της Μ2,της Montefeltro και της Raffaello.
Μπορείτε να μου πείτε βασικές διαφορές κατασκευής και διαφορές για τον τύπο κυνηγίου που προορίζεται η καθεμιά?
Το ποιό όπλο είναι το ομορφότερο είναι υποκειμενικό οπότε δεν ρωτάω κάν.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιουν 16, 2009 12:09 pm 
Άβαταρ μέλους

Και τα τρια μοντελα αδρανειας ειναι, η βαση ειναι εργκαλ (κραμα αλουμινιου) η ραφαελλο βγαινει και σε Crio. Αυτο ειναι τροπος κατασκευης της καννης. Καυτηριασμο μπορεις να επιτυχεις με δυο τροπους, ειτε καιγοντας το ειτε παγωνοντας το υπερβολικα. Και στις δυο περιπτωσεις εχεις καυτηριασμο (οπως συμβαινει και στο γιατρο που πολλες φορες χρησιμοποιει υγρο αζωτο και το παγωνει μεχρι να καυτηριαστει).

Το ιδιο συμβαινει και με τις καννες. H επεξεργασια γινεται στους -300 Φαρεναιτ δηλαδη στους -184,44 Κελσιου. Αν σκεφτεις οτι το κατωτατο οριο που μπορουμε να πετυχουμε ειναι -273,13 βαθμους κελσιου (μηδεν Κελβιν δηλαδη) τοτε το -184,44 ειναι ενα πολυ αξιολογο νουμερο για την Κρυογενετικη φυσικη. Προσωπικα δεν θα επιλεξω τετοια καννη λογω τιμης. Απο οτι εχω διαβασει επισης στα διαφορα φορα λενε οτι βγαζουν καλες τουφεκιες.

Δεν εχω ιδία πειρα πανω στο θεμα και οτι σου γραφω ειναι απο αυτα που εχω διαβασει. Αν τελικα καταληξω σε Μπενελλι θα προτιμησω το συστημα κομφορτ για μειωση λακτισματος γιατι ολοι λενε οτι τα αδρανειας κλωτσανε περισσοτερο. Δεν ξερω ποσο, το τελευταιο οπλο που επιασα ηταν το G3A3, ελπιζω να μην εχει τεραστια διαφορα με αυτο.

Για την υπερυψωμενη ριγα θα ηθελα κι εγω την γνωμη των υπολοιπων. Που εξυπηρετει και που μειονεκτει?

Τα οπλα τα ειδα και στην εκθεση τον Απριλιο, η Μ2 μου αρεσε επειδη εχει κοντη και πιο πιασαρικη παπια. Τα ξυλα τους γενικα δεν μου αρεσαν, προτιμω τα μαυρα πλαστικα. Ειναι ομως αξιοπιστα τα πλαστικα μερη? Μηπως χαλαρωνουν?

Τελος θεωρω τις τιμες υπερβολικες για Ελλαδα και στα οπλα και σε ολα τα υπολοιπα. Ενα γιλεκο που μου αρεσει στην Ελλαδα κοστιζει 140€ και στην Αμερικη γυρω στα 100$ δηλαδη περιπου 80€. Και τα οπλα ειναι αισθητα φθηνοτερα και αν δεν ειναι μπελας η εισαγωγη του, τοτε ισως το κανω ετσι.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιουν 16, 2009 1:35 pm 
Άβαταρ μέλους

http://www.benelliusa.com/assets/manual ... manual.pdf

Το εγχειριδιο της Μ2 και στα Ελληνικα.

Και ολα τα εγχειριδια της Benelli.

http://www.benelliusa.com/downloads/manuals.php

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιουν 16, 2009 3:19 pm 
Άβαταρ μέλους

ΕΓΩ ΩΣ ΚΑΤΟΧΟΣ ΜΙΑΣ BENELLI RAFAELLO DELUXE,MIAΣ ΜΟΝΤΕΦΕΛΤΡΟ,MIAΣ 121 Η ΟΠΟΙΑ ΜΕΤΡΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ(31... :( ) ΚΑΙ ΜΙΑΣ CENTRO ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΨΗ....BENELLI KAI MONO BENELLI... :D
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ...
ΤΟ ΚΑΘΕ ΟΠΛΟ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΟΜΟΡΦΙΑ...ΠΑΝΤΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΘΕΜΙΑ ΤΟΥΣ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΑΘΕΚΤΑ ΙΣΧΥΡΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΠΛΑ...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιούλ 01, 2009 9:40 pm 
Άβαταρ μέλους

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: ΟΠΛΑ BENELLI
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 08, 2009 2:11 pm 
Άβαταρ μέλους

Από το Νοέμβριο του 05 είμαι κάτοχος μιας Benelli Rafaello Crio και είμαι 200% ευχαριστημένος!!!Είναι το πρώτο μου όπλο και από τότε είναι σε ΥΠΕΡΑΡΙΣΤΗ κατάσταση χωρίς γρατσουνιές στα ξύλα στα μέταλλα.Αλλά το κακό το μάτι, :( την έγδαρα στο μαύρο που έχει από πάνω λιγάκι δεν είναι πολύ σαν στίγμα είναι άλλα το μάτι μου πάει εκεί συνεχεία αυτά ποιος το βάφει?
Και κάτι άλλο είναι 71cm η κανη του και κυνηγάω συνήθως με *** τσοκ και ***** στα ορτύκια - μπεκάτσα.
Εσείς πως τα χρησιμοποιείτε με ίδιο μήκος κανης αν μπορεί να μου πει κάποιος γιατί είμαι σε σκέψη για αγορά κάνης 66cm
Ακόμα τι φυσίγγια χρησιμοποιείτε για το κάθε είδος και ποσά γραμμάρια
Ευχαριστώ!!!! :D

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 08, 2009 7:42 pm 
Άβαταρ μέλους

εγω ειμαι κατοχος μιας MONTEFELTRO 60CM ΚΥΛΙΝΔΡΟς απο το 1994 σε ολα τα κυνηγια με αυτο το οπλο παω ,απροβληματιστο,σκεφτομαι εαν οχι φετος αλλα του χρονου σιγουρα θα παρω την MOTEFELTRO 66 CM σε διαμ.20,για ορτυκια αλλα και μπεκατσα :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 08, 2009 9:08 pm 
Άβαταρ μέλους

ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η 71 ΚΑΝΝΗ ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΕΙ Κ ΠΟΛΥ ΣΤΙΣ ΓΡΗΓΟΡΕΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΤΣΟΚ ΣΟΥ...ΑΠΛΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ **** Η ***** ΤΣΟΚ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΝΤΙΝΕΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ...Η ΚΑΝΝΗ 66 CM ΑΠΛΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΑ ''ΣΤΟ ΜΑΤΙ'' ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ...Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΛΛΗ ΚΑΝΝΗ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΔΙΑΔΙΚΑΣΤΙΚΗΣ ΠΛΕΥΡΑΣ...ΑΠΛΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΑ ΤΣΟΚ...ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΟΝΤΥΤΕΡΗ ΚΑΝΝΗ ΨΑΞΕ ΜΗΠΩΣ ΒΡΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΣΟΚ Κ ΘΑΛΑΜΗ 70mm Κ ΟΧΙ 76mm MAGNUM ΩΣΤΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΑ Κ ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ(ΑΡΚΕΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ)...
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΓΔΑΡΣΙΜΟ ΣΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ...ΕΧΟΥΝ Κ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥΣ...ΟΣΟ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΥΧΕΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ...

''ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΑΤΙΕΣ ΤΙΣ ΜΥΤΕΣ,ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΣΚΙΕΣ ΔΙΑΒΟΛΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΜΟΥΡΤΣΙ, ΝΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ...''
ΑΡΙΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 09, 2009 12:04 am 
Άβαταρ μέλους

Στα 20 με 30 μετρα με ***** ?

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 09, 2009 9:02 am 
Άβαταρ μέλους

ΣΤΑ 20 ΜΕ 30 ΜΕΤΡΑ ΜΕ 4* ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΣΕ ΧΑΡΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΘΕΣ...

''ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΑΤΙΕΣ ΤΙΣ ΜΥΤΕΣ,ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΣΚΙΕΣ ΔΙΑΒΟΛΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΜΟΥΡΤΣΙ, ΝΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ...''
ΑΡΙΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 09, 2009 6:37 pm 
Άβαταρ μέλους

Σωστος ευχαριστω πολυ! :D

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Νοέμ 19, 2009 12:00 am 
Άβαταρ μέλους

ΟΤΑΝ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ.... BENELLI CRIO EVO

Η Benelli πρωτοπορεί και για το 2009 παρουσιάζοντας το μοντέλο Raffaello Crio Evo. Είναι το πρώτο όπλο που η Benelli εφάρμοσε το σύστημα ΒΜΒ (Benelli Multilayer Barrier). Το σύστημα ΒΜΒ είναι μια επικάλυψη στα μεταλλικά μέρη του όπλου (βάση, κάννη, κλείστρο, σκανδαλοθήκη, βιδα πάπιας) που χαρίζει απόλυτη προστασία και αισθητική. Λειτουργεί σαν μια ασπίδα που σκληραίνει και προστατεύει τις μεταλλικές επιφάνειες από την διάβρωση. Η κάννη (με στόχαστρο οπτικής ίνας) και τα τσοκ είναι κρυογενή για καλύτερη κατανομή, η εναλλασσόμενη ρίγα είναι από ανθρακονήματα με νέο στόχαστρο οπτικής ίνας. Διατίθεται σε 66 και 71 εκ. με εσωτερικά τσοκ. Τα ξύλινα μέρη είναι από υψηλής ποιότητας καρυδιά και το κοντάκι έχει ειδικό πέλμα gel για απορρόφηση κραδασμών καθώς και κολλάρα αλλαγής κλίσεων πάνω, κάτω, αριστερά και δεξιά.

ΑΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ...ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ!!!

Διαχείριση συνημμένων:
Σχόλια αρχείου: ΟΝΟΜΑ : BENELLI RAFFAELLO CRIO EVO
ΕΤΑΙΡΙΑ : BENELLI
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣ ΗΜΙΑΥΤΟΜΑΤΕΣ
ΔΙΑΜΕΤΡΗΜΑ : C12
ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ : Σύστημα αδρανείας με περιστρεφόμενη κεφαλή.
ΒΑΣΗ : Ergal (κράμα αλουμινίου).
ΚΑΝΝΗ : MAGNUM 66 & 71cm με 2 εσωτερικά κρυογενή τσοκ (***, *****).
ΚΟNΤΑΚΙ : Ξύλινο από ξύλο καρυδιάς υψηλής ποιότητας με δυνατότητα αλλαγής κλίσεων πάνω κάτω αριστερά και δεξιά
ΠΑΠΙΑ : Ξύλινη από ξύλο καρυδιάς υψηλής ποιότητας
ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ : Η Raffaello Crio Evo είναι το πρώτο όπλο που η Benelli εφάρμοσε το σύστημα BMB (Benelli Multilayer Barrier). Το σύστημα BMB είναι μια επικάλυψη στα μεταλλικά μέρη του όπλου (βάση, κάννη, κλείστρο, σκανδαλοθήκη) που χαρίζει απόλυτη προστασία και αισθητική. Λειτουργεί σαν μία ασπίδα, που σκληραίνει και προστατεύει τις μεταλλικές επιφάνειες από τη διάβρωση, κάνοντας το όπλο θωρακισμένο. Η κάννη (με στόχαστρο οπτικής ίνας) και τα τσοκ είναι κρυογενή για καλύτερη κατανομή. Η ρίγα είναι εναλλασσόμενη από ανθρακονήματα. Τα ξύλινα μέρη είναι από υψηλής ποιότητας καρυδιά και το κοντάκι έχει ειδικό πέλμα gel.
ΒΑΡΟΣ : 3,000 κιλά
ΑΞΕΣΟΥΑΡ : Έσω-έξω κρυογενή τσοκ 5cm * και ** καθώς και εναλασόμενες ρίγες με ράμπα σε 8mm και 10mm σε 66 και 70εκ
ΠΙΕΣΕΙΣ : 1370 bar
ΤΙΜΗ : € 2.245,00

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 5 από 9   [ 131 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: