Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 8 από 9   [ 131 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΟΠΛΑ BENELLI
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Αύγ 02, 2012 8:19 pm 

Α και επειδει αγοραζει ο κοσμος δεν σημαινει κατι..... πλαστικουρα σκετη[/quote]
ΦΙΛΕ ΝΗΚΙΤΑΡΑ ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ!!!!!!!!!! ΥΓ. ΔΕΝ ΕΧΩ BENELLI.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Αύγ 02, 2012 9:58 pm 
kynigos larisa έγραψε:
Α και επειδει αγοραζει ο κοσμος δεν σημαινει κατι..... πλαστικουρα σκετη

ΦΙΛΕ ΝΗΚΙΤΑΡΑ ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ!!!!!!!!!! ΥΓ. ΔΕΝ ΕΧΩ BENELLI.[/quote] ΑΜMA H VINCI ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΚΗΝΗΓΕΤΙΚΟ ΟΠΛΟ.... ΕΓ ΕΙΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΠΟΛΥ ΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΑΝΕ ΣΑ ΠΟΛΕΜΙΚΑ ΤΟ VINCI ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ!!!!! ΚΡΥΟΓΕΝΗ ΚΑΝΝΗ ΙΣΟΝ ΜΙΚΡΗ ΒΛΗΤΙΚΗ ΑΠΟΔΟΣΗ!!!! BERRETA ΑΝΩΤΕΡΟΤΗΑΤΑ ΚΑΙ ΞΥΛΙΝΑ

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Αύγ 02, 2012 11:02 pm 
Άβαταρ μέλους

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ έγραψε:
Φιλε λαθος δεν εχει καλη βλητικη αποδοση λογο κρυωγεννων κανων και στην ιταλια της αλαζουν της κρυογενες benelliμε αλη καννη δεν θυμαμαι με ποια το διαβαζα σε σχετικο site θα το βρω και θα σου πω. Οτι δεν εχουν καλη βλητικη αποδοση ειναι σιγουρο για της κρυογενες καννες.

ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ........
ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΣΥΜΕΠΡΑΣΜΑΤΑ ΜΑΣ...ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΙΣ ΕΧΩ ΚΑΝΩ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΒΛΗΤΙΚΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΩΝ ΚΑΝΝΩΝ ΤΗΣ BENELLI...
ΤΑ ΟΠΛΑ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΩ Κ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ BERETTA,BENELLI,FABARM KAI FRANCHI...ΟΠΟΤΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΗ...

''ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΑΤΙΕΣ ΤΙΣ ΜΥΤΕΣ,ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΣΚΙΕΣ ΔΙΑΒΟΛΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΜΟΥΡΤΣΙ, ΝΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ...''
ΑΡΙΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Αύγ 03, 2012 12:02 am 
aris_chelas έγραψε:
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ έγραψε:
Φιλε λαθος δεν εχει καλη βλητικη αποδοση λογο κρυωγεννων κανων και στην ιταλια της αλαζουν της κρυογενες benelliμε αλη καννη δεν θυμαμαι με ποια το διαβαζα σε σχετικο site θα το βρω και θα σου πω. Οτι δεν εχουν καλη βλητικη αποδοση ειναι σιγουρο για της κρυογενες καννες.

ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ........
ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΣΥΜΕΠΡΑΣΜΑΤΑ ΜΑΣ...ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΙΣ ΕΧΩ ΚΑΝΩ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΒΛΗΤΙΚΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΩΝ ΚΑΝΝΩΝ ΤΗΣ BENELLI...
ΤΑ ΟΠΛΑ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΩ Κ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ BERETTA,BENELLI,FABARM KAI FRANCHI...ΟΠΟΤΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΗ...
Εγω εχω ακουσει οχι σε ΚΑΦΕΝΕΙΟ οτι η κρυογενες εχουν χαμηλοτερη βλητικη αποδοση και αλλο να βαλεις καταλογο και να δεις και ΑΛΕΣ ΕΠΑΝΩ ΣΕ ΠΟΥΛΙ. ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΥΟΓΕΝΗ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΜΑ ΗΤΑΝ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΕΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ.ΚΑΙ ΠΟΛΥ MARKEING ΠΕΦΤΕΙ. ΕΓΩ ΤΟ ΛΕΩ ΓΤ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΝΑ ΑΣ ΠΕΙ ΣΕ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΜΕ ΕΝΑ BENELLI ΚΡΥΟΓΕΝΗ ΚΑΝΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ ΜΕ ΧΩΡΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΕΙ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ :twisted:

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Αύγ 03, 2012 9:56 am 
Άβαταρ μέλους

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ έγραψε:
Εγω εχω ακουσει οχι σε ΚΑΦΕΝΕΙΟ οτι η κρυογενες εχουν χαμηλοτερη βλητικη αποδοση και αλλο να βαλεις καταλογο και να δεις και ΑΛΕΣ ΕΠΑΝΩ ΣΕ ΠΟΥΛΙ. ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΥΟΓΕΝΗ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΜΑ ΗΤΑΝ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΕΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ.ΚΑΙ ΠΟΛΥ MARKEING ΠΕΦΤΕΙ. ΕΓΩ ΤΟ ΛΕΩ ΓΤ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΝΑ ΑΣ ΠΕΙ ΣΕ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΜΕ ΕΝΑ BENELLI ΚΡΥΟΓΕΝΗ ΚΑΝΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ ΜΕ ΧΩΡΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΕΙ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ :twisted:

ΚΑΤΑ ΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ...ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΓΩ...
ΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΤΟΧΟΙ CRIO ΚΑΝΝΩΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΟΥΣ...ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΔΟΚΙΜΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ Κ ΔΙΑΤΡΗΣΗΣ ΜΕ 2 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ SUPERSPORT ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΔΙΝΑΝ ΡΕΣΤΑ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΙΔΙΕΣ...ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΒΛΗΤΙΚΑ...
Η ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕΤΑΞΥ ΚΑΝΝΩΝ BENELLI KAI BERETTA ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΔΕΥΤΕΡΕΣ Κ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΥΤΕΣ ΜΕ ΤΗΝ OPTIMA 2 KANNH ΕΧΟΥΝ ΠΙΟ ΣΦΙΧΤΗ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΣΟΚ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 30-35 ΜΕΤΡΑ (ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΥΝΗΓΙΑ)...ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΡΙΧΝΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΙΟ ΣΦΙΧΤΟ ΤΣΟΚ...ΜΕΤΑ ΤΑ 35 ΜΕΤΡΑ ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΞΟΜΑΛΥΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΕΥΔΙΑΚΡΙΤΕΣ....
Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ ΑΥΤΗ ΩΦΕΙΛΕΤΑΙ ΚΑΤΑ ΚΥΡΙΟ ΛΟΓΟ ΣΤΟ ΜΑΚΡΥΤΕΡΟ ΚΩΝΟ ΣΥΝΑΡΜΟΓΗΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ BERETTA...
ΑΥΤΑ....

''ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΛΑΤΙΕΣ ΤΙΣ ΜΥΤΕΣ,ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΣΚΙΕΣ ΔΙΑΒΟΛΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΜΟΥΡΤΣΙ, ΝΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ...''
ΑΡΙΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Αύγ 03, 2012 1:11 pm 

ο μπαρμπας μου (που εκανε δωρο μαζι με τον πατερα μου την franchi)
εχει οπλοπωλειο στην κρητη
στην κατοχη του μεταξυ πολλων αλλων εχει και μια μια vinci με κρυογενη κανη
ουδεποτε εχει πει οτι ειναι ραμποειδες το οπλο (ειναι 64 χρονων)
επισεις τουφεκαει μια χαρα
συμφωνω με τον αρη οσον αφορα την τεχνολογια των κανων
την ιδια παρατηρηση εχω να κανω και εγω για τις fabarm με την tribore κανη και τον μεγαλο κωνο προσαρμογης
τα παντα στην ζωη γινονται ολο και πιο πολυπλοκα πλεον και για να ανοιξεις εστω και μια βρυση πρεπει να διαβασεις το ενχειριδιο (τροπος του λεγειν)
τα αυτικινητα? μια απο τα ιδια
πιστευω οτι πρεπει οι κυνηγοι πρεπει να αρχιζουν να μαθαινουν απο την αρχη τα οπλα διαβαζοντας ακριβως τον λογο για τον οποιο προοριζονται
σιγουρα υπαρχουν και οι μουφες που πολυδιαφιμιζονται χωρις λογο
πιστευω παντως οτι οι benelli δεν ειναι σε αυτη την κατηγορια(οντας κατοχος και benelli)
αντιθετως
νικος

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Αύγ 03, 2012 1:14 pm 
denick έγραψε:
ο μπαρμπας μου (που εκανε δωρο μαζι με τον πατερα μου την franchi)
εχει οπλοπωλειο στην κρητη
στην κατοχη του μεταξυ πολλων αλλων εχει και μια μια vinci με κρυογενη κανη
ουδεποτε εχει πει οτι ειναι ραμποειδες το οπλο (ειναι 64 χρονων)
επισεις τουφεκαει μια χαρα
συμφωνω με τον αρη οσον αφορα την τεχνολογια των κανων
την ιδια παρατηρηση εχω να κανω και εγω για τις fabarm με την tribore κανη και τον μεγαλο κωνο προσαρμογης
τα παντα στην ζωη γινονται ολο και πιο πολυπλοκα πλεον και για να ανοιξεις εστω και μια βρυση πρεπει να διαβασεις το ενχειριδιο (τροπος του λεγειν)
τα αυτικινητα? μια απο τα ιδια
πιστευω οτι πρεπει οι κυνηγοι πρεπει να αρχιζουν να μαθαινουν απο την αρχη τα οπλα διαβαζοντας ακριβως τον λογο για τον οποιο προοριζονται
σιγουρα υπαρχουν και οι μουφες που πολυδιαφιμιζονται χωρις λογο
πιστευω παντως οτι οι benelli δεν ειναι σε αυτη την κατηγορια(οντας κατοχος και benelli)
αντιθετως
νικος

ΕΛΑ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΜΟΙΑΖΕΙ ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ E-ARTEMIS ΑΛΑ ΚΕΙ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΛΟ ΟΠΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΥΗΓΟΣ ΕΙΜΑΙ

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Αύγ 03, 2012 1:14 pm 
aris_chelas έγραψε:
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ έγραψε:

ΚΑΤΑ ΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ...ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΓΩ...
ΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΤΟΧΟΙ CRIO ΚΑΝΝΩΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΟΥΣ...ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΔΟΚΙΜΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ Κ ΔΙΑΤΡΗΣΗΣ ΜΕ 2 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ SUPERSPORT ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΔΙΝΑΝ ΡΕΣΤΑ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΙΔΙΕΣ...ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΒΛΗΤΙΚΑ...
Η ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕΤΑΞΥ ΚΑΝΝΩΝ BENELLI KAI BERETTA ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΔΕΥΤΕΡΕΣ Κ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΥΤΕΣ ΜΕ ΤΗΝ OPTIMA 2 KANNH ΕΧΟΥΝ ΠΙΟ ΣΦΙΧΤΗ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΣΟΚ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 30-35 ΜΕΤΡΑ (ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΥΝΗΓΙΑ)...ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΡΙΧΝΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΙΟ ΣΦΙΧΤΟ ΤΣΟΚ...ΜΕΤΑ ΤΑ 35 ΜΕΤΡΑ ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΞΟΜΑΛΥΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΕΥΔΙΑΚΡΙΤΕΣ....
Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ ΑΥΤΗ ΩΦΕΙΛΕΤΑΙ ΚΑΤΑ ΚΥΡΙΟ ΛΟΓΟ ΣΤΟ ΜΑΚΡΥΤΕΡΟ ΚΩΝΟ ΣΥΝΑΡΜΟΓΗΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ BERETTA...
ΑΥΤΑ....

ΔΕΝ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΩ 8)

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Αύγ 03, 2012 1:43 pm 

η εννοια της λεξης κυνηγος ειναι παραξηγημενη φιλε ξεκινησε απο αναγκη και κατεληξε χομπι
μαλιστα υπαρχουν μερικοι(πολλοι) που σκοτωνουν οχι για να φανε αλλα για να βγαλουν μεροκαματο και πολυ μαλιστα και το κανουν ΚΑΘΕ μερα
δηλαδη αυτοι που εχουν ξυλινα ειναι ''γνησιοι'' κυνηγοι?
και αυτος που που βγαινει με το καταμαυρο πολεμικο με πιστολοειδη λαβη με κοντακι(προβλεπομενο απο τον νομο) και σκοτωνει μια φορα το μηνα καμμια φασα και κανα ορτυκι - τσιχλα
ειναι πολεμοχαρης? αν ειναι ετσι προτιμω τους ''ραμπο''
εχω δει ''γνησιους'' κυνηγους να κραμανε σαν λαφυρα τα τροπαια θανατου επιδεικτικα πανω στους ουρανους και στα καπω των αυτοκινητων... κατασκηνωνουν ...για να μην χασουν το περασμα και το παρει καποιος αλλος ΝΤΡΟΠΗ
η ουσια ειναι οτι ΣΚΟΤΩΝΕΙΣ
το χρωμα και το σχημα του οπλου ειναι ξεπερασμενα ταμπου
ασχετο: η ιστορια μας ως ελλαδα ειναι γεματη πολεμους με αυτους εχουμε κερδισει την ελευθερια μας
πολλες παραδοσιακες ενδυμασιες ειναι μαυρες και στα ζωναρια μας εχουμε κουμπουρια και μαχαιρες...
ξανα ασχετο: δηλαδη αν πας στο πολεμο με καλασνικωφ που ειναι ξυλινο ειναι καλυτερα?
φιλικα νικος

υ.γ
λες οτι το διαβασες στο ε αρτεμις
δηλ οτι λεει καποιος για τους δικους του σεβαστους λογους
το επαναλαμβανουμε ?
γιατι?
φοβομαστε να εκφρασουμε αποψη κατ'ιδιαν?

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Αύγ 03, 2012 4:23 pm 
denick έγραψε:
η εννοια της λεξης κυνηγος ειναι παραξηγημενη φιλε ξεκινησε απο αναγκη και κατεληξε χομπι
μαλιστα υπαρχουν μερικοι(πολλοι) που σκοτωνουν οχι για να φανε αλλα για να βγαλουν μεροκαματο και πολυ μαλιστα και το κανουν ΚΑΘΕ μερα
και αυτος που που βγαινει με το καταμαυρο πολεμικο με πιστολοειδη λαβη με κοντακι(προβλεπομενο απο τον νομο) και σκοτωνει μια φορα το μηνα καμμια φασα και κανα ορτυκι - τσιχλα
εχω δει ''γνησιους'' κυνηγους να κραμανε σαν λαφυρα τα τροπαια θανατου επιδεικτικα πανω στους ουρανους και στα καπω των αυτοκινητων... κατασκηνωνουν ...για να μην χασουν το περασμα και το παρει καποιος αλλος ΝΤΡΟΠΗ
ασχετο: η ιστορια μας ως ελλαδα ειναι γεματη πολεμους με αυτους εχουμε κερδισει την ελευθερια μας
πολλες παραδοσιακες ενδυμασιες ειναι μαυρες και στα ζωναρια μας εχουμε κουμπουρια και μαχαιρες...
ξανα ασχετο: δηλαδη αν πας στο πολεμο με καλασνικωφ που ειναι ξυλινο ειναι καλυτερα?
φιλικα νικος

υ.γ
το επαναλαμβανουμε ?
γιατι?
ΟΠΑ ΟΠΑΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΣΚΩΤΟΝΟΥΝ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΕΙΠΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙ? ΑΠΛΑ ΛΕΩ Η VINCI ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΟΠΛΟ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΚΥΝΗΓΟΙ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΕΓΩ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΟΠΛΟ ΓΙΑ ΚΥΝΓΙ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Αύγ 03, 2012 11:17 pm 
Α ΚΑΙ ΓΕΙΑΝΑ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΕΝΕΛΛΙ GOYSTRARA ΑΛΑ ΜΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΑΥΤΑ ΑΛΑΞΑ ΓΝΩΜΗ

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Αύγ 04, 2012 9:32 am 

ΦΙΛΕ ΝΗΚΙΤΑΡΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ 15 ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΡΩΤΟΥΣΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ 153 ΚΑΙ ΤΗΝ Η4 ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ URIKA 2 ΚΑΙ ΤΗΝ Χ3 ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΣ ΤΙΣ BENELLI. :roll: :roll: ΦΙΛΙΚΑ ΤΟ ΛΕΩ!!! ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΚΙΟΝΑΚΗ !!! ( ΛΕΜΟΝΑΔΑ Η ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΔΑ??? ΤΕΛΙΚΑ ΤΗ ΘΕΤΕ?????) :lol: :lol: :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Αύγ 04, 2012 11:56 am 
kynigos larisa έγραψε:
ΦΙΛΕ ΝΗΚΙΤΑΡΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ 15 ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΡΩΤΟΥΣΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ 153 ΚΑΙ ΤΗΝ Η4 ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ URIKA 2 ΚΑΙ ΤΗΝ Χ3 ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΣ ΤΙΣ BENELLI. :roll: :roll: ΦΙΛΙΚΑ ΤΟ ΛΕΩ!!! ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΚΙΟΝΑΚΗ !!! ( ΛΕΜΟΝΑΔΑ Η ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΔΑ??? ΤΕΛΙΚΑ ΤΗ ΘΕΤΕ?????) :lol: :lol: :lol:
ΕΤΣΙ ΤΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΠΛΑ ΠΗΡΑ ΔΙΚΑΝΝΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΣ ΔΙΚΑΝΑΚΙΑΣ :)

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Αύγ 04, 2012 12:04 pm 
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ έγραψε:
denick έγραψε:
φιλικα νικος

υ.γ
το επαναλαμβανουμε ?
γιατι?
ΟΠΑ ΟΠΑΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΣΚΩΤΟΝΟΥΝ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΕΙΠΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙ? ΑΠΛΑ ΛΕΩ Η VINCI ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΟΠΛΟ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΚΥΝΗΓΟΙ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΕΓΩ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΟΠΛΟ ΓΙΑ ΚΥΝΓΙ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.
Υ.Γ ΚΗΝΗΓΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΥΝΗΓΟΣ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΥΠΟΥΛΟ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ

Κορυφή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Αύγ 12, 2012 3:38 pm 
Άβαταρ μέλους

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ έγραψε:
ΚΗΝΗΓΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΥΝΗΓΟΣ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΥΠΟΥΛΟ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ

Δηλαδη φασσες θα τις παρεις περπατητος;

Το οπλο ειναι και θεμα γουστου, εμενα για παραδειγμα δεν μου αρεσουν τα ξυλινα μερη.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 8 από 9   [ 131 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: