Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 10 από 11   [ 157 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: American Llewellins
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 13, 2010 5:36 pm 

Αγαπητοί συνάδελφοι γεια σας,
ο κύριος Γαριβάλδης ισχυρίζεται ότι στο forum γίνεται διαφήμιση και ότι δεν παρουσίαζονται οι ελάχιστοι κάτοχοι Llewellins λες και είναι υποχρέωση του forum ποιους πρέπει να παρουσιάζει και ποιους όχι. Επίσης, όπως αυτοαποκαλείται ισόβιος πρόεδρος του Κ.Ο.Θ. καλό θα ήταν να μας αναφέρι τί έκανε κατα τη διάρκεια της θητείας του στο Κ.Ο.Θ για τα Llewellins setters στη Θεσσαλονίκη και για την προώθησή τους στην Ελλάδα.Επίσης θα ήθελα να ζητήσω από τον 20ετίας κάτοχο Llewellins setters, να μας παρουσιάσει τα pedigree των σκυλιών του, αν και εγω γνωρίζω, και μπορώ να το αποδείξω, ότι είχε φέρει ένα κατά ήμισυ Llewellin setter από την Ιταλία, και συγκεκριμένα από το γιατρό G.Morsiani. Όσο για το τίτλο του κριτή εργασίας και μορφολογίας, να μας πει πότε έκρινε σε αγώνες αγγλικών δεικτών. Τέλος, για τον κύριο Σέργιο Δ. που υπογράφει με το απόλυτα ελληνικό ''Irishman'',θα ήθελα να του πω για τους κυρίους που θίχτηκαν και δεν ξαναγράφουν, ότι μάλλον ο ίδιος δεν γνωρίζει ελληνικά, γιατί οι κύριοι εξήγησαν τους λόγους και πολύ καθαρά μαλιστα.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 13, 2010 6:18 pm 
Άβαταρ μέλους

ΒΛΕΠΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙ LLEWELLYN SETTER ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟΝ ΤΣΑΚΩΜΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ......
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΕΤΣΙ, ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ .... Η <<ΚΥΝΟΜΑΧΙΑ>> ΚΑΙ Η ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΙΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΥΝΝΕΦΟ .
ΟΠΟΤΕ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ.. 8)

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 13, 2010 6:25 pm 
Άβαταρ μέλους

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ . ΟΠΟΙΟΣ <<ΚΑΤΑΓΓΕΛΕΙ>> Η ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΙΣ ΘΕΩΡΙΕΣ , ΑΣ ΕΧΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΨΕΥΔΩΝΥΜΑ .
ΕΤΣΙ ,ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΓΡΑΦΕΙ .

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 13, 2010 9:12 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

ΚΥΡΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ έγραψε:
ΒΛΕΠΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙ LLEWELLYN SETTER ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟΝ ΤΣΑΚΩΜΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ......
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΕΤΣΙ, ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ .... Η <<ΚΥΝΟΜΑΧΙΑ>> ΚΑΙ Η ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΙΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΥΝΝΕΦΟ .
ΟΠΟΤΕ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ.. 8)

Συμφωνώ.
Είστε μετρημένοι ίσως στα δάκτυλα τους ενός χεριού και αντί να είστε ενωμένοι για να προωθήσετε αυτήν την εξαιρετική γραμμή κοιτάτε πώς να τσακώνεστε μεταξύ σας η να νιώθετε αδικημένοι..
Προσωπικά είμαι εδώ για να βοηθήσω οποιοδήποτε εκτρέφει γραμμές η ακόμη και φυλές δυσεύρετες στην Ελλάδα και στο εξωτερικό που θα είναι και σωστός.
Όποιος λοιπόν μου στείλει την εκτροφή του , περιγραφή φωτο κλπ εγώ θα τις δημοσιεύσω υπό ίσους όρους.
Εννοείτε ότι τα κείμενα πρέπει να είναι στα ελληνικά όπως και τα πόστ εκτός υπάρξεως γλωσσικού προβλήματος .
Οπότε καλό είναι να σκεφτείτε πρώτα την φυλή που αγαπάτε και μετά τον εαυτό σας.
Για να είμαι ξεκάθαρος τα παιδιά που αποχώρησαν δεν έχουν δίκιο , ας το σκεφτούν καλύτερα .
Οι ονοματικές καταγγελίες πρέπει να είναι επώνυμες .

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 13, 2010 11:20 pm 

arigaras έγραψε:
ο κύριος Γαριβάλδης ισχυρίζεται ότι στο forum γίνεται διαφήμιση και ότι δεν παρουσίαζονται οι ελάχιστοι κάτοχοι Llewellins λες και είναι υποχρέωση του forum ποιους πρέπει να παρουσιάζει και ποιους όχι. Επίσης, όπως αυτοαποκαλείται ισόβιος πρόεδρος του Κ.Ο.Θ. καλό θα ήταν να μας αναφέρι τί έκανε κατα τη διάρκεια της θητείας του στο Κ.Ο.Θ για τα Llewellins setters στη Θεσσαλονίκη και για την προώθησή τους στην Ελλάδα.Επίσης θα ήθελα να ζητήσω από τον 20ετίας κάτοχο Llewellins setters, να μας παρουσιάσει τα pedigree των σκυλιών του, αν και εγω γνωρίζω, και μπορώ να το αποδείξω, ότι είχε φέρει ένα κατά ήμισυ Llewellin setter από την Ιταλία, και συγκεκριμένα από το γιατρό G.Morsiani. Όσο για το τίτλο του κριτή εργασίας και μορφολογίας, να μας πει πότε έκρινε σε αγώνες αγγλικών δεικτών. Τέλος, για τον κύριο Σέργιο Δ. που υπογράφει με το απόλυτα ελληνικό ''Irishman'',θα ήθελα να του πω για τους κυρίους που θίχτηκαν και δεν ξαναγράφουν, ότι μάλλον ο ίδιος δεν γνωρίζει ελληνικά, γιατί οι κύριοι εξήγησαν τους λόγους και πολύ καθαρά μαλιστα.

Αγαπητέ ”φίλε arigaras” δεν καταλαβαίνω τον λόγο για την χολή που βγάζεις στο πρόσωπο μου. Κανονικά δεν πρέπει να σου απαντήσω μιας και κρύβεσαι πίσω από την ανωνυμία του ψευδώνυμου. Θα το κάνω όμως για πρώτη και τελευταία φορά.

Νομίζω ότι ένας από τους σκοπούς του φόρουμ είναι και αυτός δηλαδή να πληροφορηθούμε για το που υπάρχουν στην Ελλάδα Λούελιν Σέττερς και ποιοι τα έχουν.
Δεν αυτοαποκαλούμε πρόεδρος του Κ.Ο.Θ. αλλά είμαι τι να κάνουμε αφού εκλέχθηκα.
Ισόβιος πρόεδρος δεν είπα ότι είμαι, αυτό το λες εσύ και είναι δικές σου σάλτσες.
Εφ’ όσον τα Λούελιν δεν αναγνωρίζονται στην F.C.I. και επομένως από τον Κ.Ο.Ε. σαν ξεχωριστή φυλή, Θεσμικά σαν πρόεδρος του Κ.Ο.Θ. δεν μπορώ να κάνω τίποτα. Σαν Θανάσης Γαριβάλδης όμως βοηθάω όπως μπορώ.
Ναι έχω πάνω από 20 χρόνια Λούελιν Σέττερς και είμαι περήφανος για την αξία τους. Έχω και τώρα και με πιστοποίηση DNA από το FDSB. Δεν έχω να αποδείξω τίποτα και σε κανένα, ιδίως σε σένα μικρόψυχε συκοφάντη.
Όσοι παρακολουθούν τους αγώνες εργασίας ξέρουν που και πότε έκρινα Αγγλικούς δείκτες. Αν έχεις κάποια απορία μπορείς να ενημερωθείς μέσω του Κ.Ο.Ε.

Τέλος καλό θα ήταν όποιος θίγει κάποιον να έχει και το θάρρος της υπογραφής του.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 13, 2010 11:55 pm 
Άβαταρ μέλους

Τι εγινε παλι , ρε παιδια εισαστε καποιοι ανθρωποι που μοιραζεστε την ιδια τρελα εχετε καποιο κοινο σημειο συνταχτειτε ως προς αυτο και αφηστε τα αλλα....
ο κ. αποσπορης εχει την δικη του λογικη και ειναι γνωστης αυτον τον σετερ, θα τον παρακαλουσα εαν εγραφε στα ελληνικα θα μπορουσαμε να παρακολουθουμε περισοτεροι και ετσι η διαδοση θα ηταν μεγαλυτερη :wink: :wink: :wink: :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιούλ 14, 2010 12:26 am 
Άβαταρ μέλους

ΚΥΡΙΕ ΓΑΡΙΒΑΛΔΗ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ , ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΦΕΡΕΙ ΗΤΑΝ ΓΙΟΣ ΤΟΥ ROCKFORD JOSH WINDEM ΠΟΥ ΑΝΗΚΕ ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ MORSIANI. ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΩΡΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΑΜΕΡΙΚΗ.
ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ , ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΟΥ ΠΟΙΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΝΤΟΠΙΖΕΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΕΝΟΣ LLEWELLYN ΣΕΤΕΡ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΝΑ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ.
ΔΗΛΑΔΗ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ?
ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΘΗΡΑΜΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΤΟΠΟΥΣ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΕΝΑ LLYWELLYN ΙΔΑΝΙΚΟ ?

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιούλ 14, 2010 9:22 am 
Άβαταρ μέλους

arigaras έγραψε:

Συνάδελφε το όνομα μου υπάρχει όσο για το «ελληνικότατο» υποκοριστικό μου δικό μου θέμα.
Τουλάχιστον εγώ δεν καταγγέλλω ανώνυμα .
Μαρέσει όμως που αμέσως αντιδράτε «οργανωμένα» σε οτιδήποτε θεωρεί τε ότι σας θίγει .
Δεν το βλέπω όμως να έχετε και την ίδια οργάνωση στις εκτροφές , δείχνετε να σας ενδιαφέρου περισσότερο ότι σας αφορά παρά τα σκυλιά σας.
Οσο για τους λόγους που δεν γράφετε κλπ θα σας κρίνουν οι άλλοι συνάδελφοι..
Αν ήταν στο δικό μου χέρι η επιλογή ήδη θα ήσασταν αλλού .και εδώ το κλείνω .
Ελπίζω να μπουν και νέα άτομα που να θέλουν να μιλήσουν περισσότερο για τα σκυλιά τους γιατί είναι ένα σέττερ κατάλληλο για την Ελλάδα.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιούλ 14, 2010 9:41 am 
Άβαταρ μέλους

καλημερα παιδια οι εποχες ειναι δυσκολες και υπαρχει πολυς εκνευρισμος σκεφτητε τι γελια θα κανουν καποιοι που μπενουν σ αυτον τον χωρο και δεν ειναι κυνηγοι.κι εγω θα ηθελα να μαθω γι αυτα τα σκυλια οπως λεει κι ο κυρκος.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιούλ 14, 2010 9:53 am 

Επειδη ξερω προσωπικα τον Θαναση Γαριβαλδη ειναι εξαιρετικος χαρακτηρας και γνωστης. Δεν γραφουμαι σε προσωπικο επιπεδο αλλα σε θεματα που αφορουν τα ΛΟΥ-ΕΛΛΗΝΣ.... Οποιου δεν του αρεσει η θεματολογια η ειναι "Κατινα" να μην γραφει εδω!!!

Ευαγγελος Αποσπορης

Διαχείριση συνημμένων:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιούλ 14, 2010 2:00 pm 

LLewellinsGR έγραψε:
Επειδη ξερω προσωπικα τον Θαναση Γαριβαλδη ειναι εξαιρετικος χαρακτηρας και γνωστης. Δεν γραφουμαι σε προσωπικο επιπεδο αλλα σε θεματα που αφορουν τα ΛΟΥ-ΕΛΛΗΝΣ.... Οποιου δεν του αρεσει η θεματολογια η ειναι "Κατινα" να μην γραφει εδω!!!

Ευαγγελος Αποσπορης

Ευχαριστώ Ευάγγελε,
Συμφωνώ απόλυτα ότι το θέμα μας είναι τα Λούελινς. Ο χώρος που προσφέρεται εδώ νομίζω ότι είναι αποκλειστικά για ανταλλαγή απόψεων, ενημέρωση των ενδιαφερομένων από αυτούς που έχουν περισσότερη ενασχόληση με αυτή την γραμμή των Σέττερς και μέσα από όλα αυτά πιστεύω ότι θα έλθει και η εξάπλωση τους.
Συνέχισε σ' αυτό τον δρόμο και εγώ μαζί σου.

Θανάσης Γαριβάλδης.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιούλ 14, 2010 2:55 pm 

ΚΥΡΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ έγραψε:
ΚΥΡΙΕ ΓΑΡΙΒΑΛΔΗ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ , ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΦΕΡΕΙ ΗΤΑΝ ΓΙΟΣ ΤΟΥ ROCKFORD JOSH WINDEM ΠΟΥ ΑΝΗΚΕ ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ MORSIANI. ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΩΡΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΑΜΕΡΙΚΗ.
ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ , ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΟΥ ΠΟΙΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΝΤΟΠΙΖΕΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΕΝΟΣ LLEWELLYN ΣΕΤΕΡ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΝΑ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ.
ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΘΗΡΑΜΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΤΟΠΟΥΣ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΕΝΑ LLYWELLYN ΙΔΑΝΙΚΟ ?

Αγαπητέ Γιώργο,
το πρώτο που είχα φέρει ήταν η ALPHA ,εσύ αναφέρεσαι στον IORGO εγγονό του ROCKFORD JOSH WIND'EM και γιό του SCORCER DEL PIANONE. Αμφότερα φερμένα από Ιταλία και τον κύριο GIORGIO MORSIANI. Αυτή την στιγμή έχω την ΖΕΤΑ "LYNNHILL LADY CALYPSO" από Πενσυλβανία εκτροφής KEITH H. SMITH.
Τώρα όσον αφορά την ουσία της συζήτησης θεωρώ ότι τα Λούελινς κυνηγούν όπου και ότι τα υπόλοιπα Αγγλικά Σέττερς. Γνώμη μου είναι ότι ένα καλό Λούελιν Σέττερ δεν υστερεί αλλά και δεν υπερτερεί πουθενά απέναντι σε ένα καλό Αγγλικό Σέττερ. Οι διαφορές τους όσον αφορά τα εργασιακά σύγχρονα σκυλιά είναι στον τρόπο που κινούνται (λίγο ψηλότερα από το έδαφος, δεν σέρνονται) και στον τρόπο που φερμάρουν το θήραμα.
Τώρα γιατί κάποιος να επιλέξει ένα Λούελιν από ένα σύνχρονο Αγγλικό Σέττερ; ΜΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΟ.Γιατί πιστεύει ότι η εξέληξη δεν βοήθησε και είναι λάτρης του παλιού καλού Σέττερ όπως ήταν την εποχή του Λάβερακ, του Λούελιν και του Χάμφρεϊ.
Θανάσης Γαριβάλδης.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Ιούλ 14, 2010 3:52 pm 
Άβαταρ μέλους

Llewellins fan έγραψε:
ΚΥΡΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ έγραψε:

Αγαπητέ Γιώργο,
το πρώτο που είχα φέρει ήταν η ALPHA ,εσύ αναφέρεσαι στον IORGO εγγονό του ROCKFORD JOSH WIND'EM και γιό του SCORCER DEL PIANONE. Αμφότερα φερμένα από Ιταλία και τον κύριο GIORGIO MORSIANI. Αυτή την στιγμή έχω την ΖΕΤΑ "LYNNHILL LADY CALYPSO" από Πενσυλβανία εκτροφής KEITH H. SMITH.
Τώρα όσον αφορά την ουσία της συζήτησης θεωρώ ότι τα Λούελινς κυνηγούν όπου και ότι τα υπόλοιπα Αγγλικά Σέττερς. Γνώμη μου είναι ότι ένα καλό Λούελιν Σέττερ δεν υστερεί αλλά και δεν υπερτερεί πουθενά απέναντι σε ένα καλό Αγγλικό Σέττερ. Οι διαφορές τους όσον αφορά τα εργασιακά σύγχρονα σκυλιά είναι στον τρόπο που κινούνται (λίγο ψηλότερα από το έδαφος, δεν σέρνονται) και στον τρόπο που φερμάρουν το θήραμα.
Τώρα γιατί κάποιος να επιλέξει ένα Λούελιν από ένα σύνχρονο Αγγλικό Σέττερ; ΜΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΟ.Γιατί πιστεύει ότι η εξέληξη δεν βοήθησε και είναι λάτρης του παλιού καλού Σέττερ όπως ήταν την εποχή του Λάβερακ, του Λούελιν και του Χάμφρεϊ.
Θανάσης Γαριβάλδης.
Εχω και γω μια σκυλιτσα που εχει αιματα BOIARDI ΙORGO, NINFA,παρα πολυ ευχαριστημενος :D

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιούλ 15, 2010 10:56 am 

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Ιούλ 15, 2010 11:01 am 
Άβαταρ μέλους

καλημερα ηθελα μια παρουσιαση αυτων των σκυλων.ειναι γρηγορα μετρια αργα.κοντινης μεσαιας η ανοιχτης ερευνας.ευχαριστω εκ των προτερων.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 10 από 11   [ 157 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: