Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 2   [ 26 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: AΔΕΙΕΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Αύγ 17, 2007 1:36 pm 
Άβαταρ μέλους

Σημερα μας ειπαν στο δασαρχειο οτι δεν προλαβενουν να βγαλουν τις αδειες μας και οτι μπορουμε να κυνηγησουμε με την αποδειξη πληρωμης του συλογου.Μπορουμε οντος η θα εχουμε προβλημα?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: AΔΕΙΕΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Αύγ 17, 2007 5:59 pm 
Άβαταρ μέλους

Θοδωρής Γαβριλης έγραψε:
Σημερα μας ειπαν στο δασαρχειο οτι δεν προλαβενουν να βγαλουν τις αδειες μας και οτι μπορουμε να κυνηγησουμε με την αποδειξη πληρωμης του συλογου.Μπορουμε οντος η θα εχουμε προβλημα?

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΠΛΗΟΨΗΦΙΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Αύγ 17, 2007 7:37 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Προσωπικά έχω την καλή θέληση να βγάζω την άδεια σε ένα μικρό σύλλογο της Ηπείρου και το κάνω εδώ και δύο χρόνια και να δώσω τα λεφτά μου εκεί που κυνηγώ και αγαπώ αλλά δυστυχώς η ταλαιπωρία είναι μεγάλη , ούτε θέλω να φορτώνομαι σε κάποιον κάθε φορά αν δεν μπορώ εγώ .
Την άδεια μιας και τώρα την σφράγισαν πρέπει να ανέβω να την πάρω και από εκεί να συνεχίσω για κυνήγι , αλλά αυτό δεν είναι εύκολο να γίνετε κάθε χρόνο , αν δεν βελτιωθεί αυτή η κατάσταση αναγκαστικά θα ξαναγυρίσω σε ένα κεντρικό Αθηναϊκό σύλλογο έστω και αν δεν το θέλω με τίποτε , εδώ στην Αθήνα μετά την υπογραφή της ρυθμιστική από την άλλη μέρα δίνεις την άδεια και σε δύο μέρες την παίρνεις σφραγισμένη και προγραμματίζεις την εκδρομή σου !
:(

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Αύγ 17, 2007 8:00 pm 
Άβαταρ μέλους

Θοδωρής Γαβριλης έγραψε:

Και εδώ κάποιο σύλλογοι ιδιαίτερα περιφερικοί αργούν να σφραγίσουν την άδεια με δικαιολογίες λύπη ο Δασάρχης είναι σε άδεια , δεν έχουν σφραγίδα κλπ κλπ κλπ
Πάντως δεν είναι σωστό να κυνηγάμε με την απόδειξη άσχετα αν μας το επιτρέπουν .
Αυτή η ιστορία; Με την αργή ρυθμιστική και κατά επέκταση τις άδειες πρέπει να τελειώσει , δηλαδή δεν μπορεί να τελειώνει τον μήνα Ιούλιο , να προγραμματίζουμε και εμείς τις δουλειές μας, άδειες , έναρξη ! :?:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Αύγ 18, 2007 1:37 am 
Άβαταρ μέλους

Την έδωσα προχτές στις 16 που γύρισα και σήμερα την πήρα , καλά είναι αν υπολογίσεις και ότι είμαστε σε πλήρη δεκαπενταύγουστο και έχουμε να κάνουμε και με δημόσιες υπηρεσίες ! :D

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Αύγ 19, 2008 8:27 pm 
Άβαταρ μέλους

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΙΟΥ

Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΞΙΟΛΟΓΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΒΓΑΛΩ ΑΔΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΩ ΣΤΟΥΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΔΥΟ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΙΝΕΣ ΚΟΜΟΠΟΛΕΙΣ,ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΙ ΚΑΙ ΑΞΙΟΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ
ΜΑΛΙΣΤΑ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ ΑΝΗΚΕΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΣΤΟ ΔΑΣΑΡΧΕΙΟ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΚΑΙ Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΜΟΥ

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΩΡΑ
ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΑΔΕΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΗΛΩΣΩ-ΨΕΥΔΩΣ-ΟΤΙ ΜΕΝΩ ΜΟΝΙΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΚΟΜΟΠΟΛΗΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ
ΠΟΙΟΣ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ??
Η Κ.Σ.Ε ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΓΕΝΙΚΑ
Για την έκδοση κυνηγετικής άδειας, τα παρακάτω δικαιολογητικά είναι απαραίτητα:

Για ανανέωση της κυνηγετικής άδειας

1. Αίτηση προς την αρμόδια αρχή για χορήγηση άδειας κυνηγίου.
2. Ασφαλιστήριο συμβόλαιο (ομαδικό ή ατομικό) για την κάλυψη ζημιών από τυχόν ατύχημα που θα προκληθεί κατά την άσκηση του κυνηγίου.
3. Τριπλότυπο ή γραμμάτιο είσπραξης των τελών κυνηγίου υπέρ του Κ.Τ.Γ.Κ. (Κεντρικό Ταμείο Γεωργίας Κτηνοτροφίας) και Δασών (Κεφάλαιο Θήρας).
4. Υπεύθυνη δήλωση του Ν. 1599/86 στην οποία θα δηλώνεται ότι δεν έχει καταδικαστεί για παραβάσεις των "περί θήρας" διατάξεων και δεν εκκρεμεί σε βάρος του σχετική ποινική δίωξη.

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΩ ΕΠΙΣΗΜΩΣ--- ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Αύγ 21, 2008 10:55 am 
cambof έγραψε:
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΙΟΥ

Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΞΙΟΛΟΓΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΒΓΑΛΩ ΑΔΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΩ ΣΤΟΥΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΔΥΟ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΙΝΕΣ ΚΟΜΟΠΟΛΕΙΣ,ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΙ ΚΑΙ ΑΞΙΟΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ
ΜΑΛΙΣΤΑ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ ΑΝΗΚΕΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΣΤΟ ΔΑΣΑΡΧΕΙΟ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΚΑΙ Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΜΟΥ

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΩΡΑ
ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΜΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΑΔΕΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΗΛΩΣΩ-ΨΕΥΔΩΣ-ΟΤΙ ΜΕΝΩ ΜΟΝΙΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΚΟΜΟΠΟΛΗΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ
ΠΟΙΟΣ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ??
Η Κ.Σ.Ε ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΓΕΝΙΚΑ
Για την έκδοση κυνηγετικής άδειας, τα παρακάτω δικαιολογητικά είναι απαραίτητα:

Για ανανέωση της κυνηγετικής άδειας

1. Αίτηση προς την αρμόδια αρχή για χορήγηση άδειας κυνηγίου.
2. Ασφαλιστήριο συμβόλαιο (ομαδικό ή ατομικό) για την κάλυψη ζημιών από τυχόν ατύχημα που θα προκληθεί κατά την άσκηση του κυνηγίου.
3. Τριπλότυπο ή γραμμάτιο είσπραξης των τελών κυνηγίου υπέρ του Κ.Τ.Γ.Κ. (Κεντρικό Ταμείο Γεωργίας Κτηνοτροφίας) και Δασών (Κεφάλαιο Θήρας).
4. Υπεύθυνη δήλωση του Ν. 1599/86 στην οποία θα δηλώνεται ότι δεν έχει καταδικαστεί για παραβάσεις των "περί θήρας" διατάξεων και δεν εκκρεμεί σε βάρος του σχετική ποινική δίωξη.

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΩ ΕΠΙΣΗΜΩΣ--- ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ

Θα σου πώ την προσωπική μου εμπειρία αλλά μην σε πάρω στο λαιμό μου.

Πρίν 5 χρόνια αλλάξα σύλλογο που έβγαζα άδεια απο τον 1ο ΚΣ Αθηνών στον ΚΣ Ξυλοκάστρου.
Στο Ξυλόκαστρο πήγαινα μόνο για διακοπές και η ταυτότητα μου έγραφε μόνιμη κατοικία Αθήνα.

Ποτέ δεν μου ζητήσαν να δηλώσω τίποτα απο τον ΚΣ Ξυλοκάστρου, ούτε μου ζητήσαν ενημερώση απο τον 1ο Αθηνών γιατί σταμάτησα να ανανεώνω την άδεια.
Απο την άλλη είχα κανα-δύο μέλη του νέου συλλόγου γνωστούς.

Ίσως πρέπει να προσεγγίσεις φιλικά κάποιο μέλος που να σε συστήσει

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Αύγ 21, 2008 12:03 pm 
Άβαταρ μέλους

Εάν οι σύλλογοι είναι στην ίδια περιφέρεια ευθύνης της Διεύθυνσης Δασών που υπογράφει τις άδειες με τον πρώην σύλλογό σου είναι υποχρεωμένοι να σου βγάλουν άδεια. Θα πας στο Δασαρχείο της περιοχής και θα το αναφέρεις..

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Αύγ 21, 2008 4:19 pm 
Άβαταρ μέλους

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
ΠΡΟΤΙΜΩ ΓΕΝΙΚΑ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΥΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΠΙΚΕΣ ΚΑΙ ΣΩΣΤΕΣ

ΦΙΛΕ Kynigos ΕΝΝΟΕΙΣ ΑΝ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΔΑΣΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ
ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Δ ΔΑΣΩΝ ΔΕΝ ΤΙΣ ΞΕΡΩ ΚΑΝ
ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΘΑ ΨΑΞΩ

ΙΣΩΣ ΛΕΩ ΙΣΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩΝ Κ.Σ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ ΑΔΕΙΩΝ ΠΡΑΓΜΑ ΑΣΧΗΜΟ ΚΑΙ ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΤΟ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Αύγ 21, 2008 7:59 pm 
[url]Ίσως[/url] πάλι επειδή δεν σε γνωρίζουν να σε βλέπουν σαν πιθανό έλενχο και να εφαρμόζουν πάνω σου το γράμμα του νόμου. Γιατί αν ισχύει αυτό που λέει ο kynigos και ανήκουν οι σύλλογοι σε διαφορετικές περιφέρειες δασών και να το καταγγείλεις στο δασαρχείο....δεν γίνεται τίποτα.

Κορυφή

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Αύγ 22, 2008 7:37 am 
Άβαταρ μέλους

Η Διεύθυνση Δασών είναι μία σε κάθε νομό και υπογράφει όλες τις άδειες θήρας όλων των συλλόγων του ίδιου νομού..
Δεν ξέρω αν στους μεγάλους νομούς με πολλές χιλιάδες κυνηγούς, έχει παραπάνω διευθύνσεις όμως...

Το ζήτημα έχει βάση σε άρθρο του καταστατικού μας (κοινά σε όλους τους συλλόγους) που λέει οτι για να εκδοθεί άδεια κυνηγίου πέπει ο αιτών να είναι κάτοικος της περιφέρειας ευθύνης του συλλόγου.. Ετσι τυπικά τουλάχιστον οι σύλλογοι είναι εντάξει. Όμως αυτό θεωρήθηκε αντισυνταγματικό, δηλαδή η γενική υποχρέωση να βγάλεις άδεια κυνηγίου σε συγκεκριμένο σύλλογο, και έτσι έχει καθιερωθεί η περιφέρεια της Διεύθυνσης Δασών.
Μην με ρωτήσεις για τηνσχετική νομοθεσία δεν ξέρω!! Ξέρω όμως αρκετούς που έχουν ζητήσει άδεια από την ίδια περιφέρεια σε άλλον σύλλογο και έχει εκδοθεί.
Όμως είναι αλήθεια αν ο σύλλογος που "χάνει" έτσι μέλη πάει σε δικαστήρια, θα είναι μπλέξιμο...
Μια ερώτηση στη Διεύθυνση Δασών. Ποια είναι; Ερώτηση στην Νομαρχία!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Αύγ 22, 2008 11:15 pm 
Άβαταρ μέλους

ΤΕΛΙΚΑ ΑΝΑΝΕΩΘΗΚΕ Η ΑΔΕΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΟΝΤΙΝΟΥΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΨΕΥΔΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
ΤΥΧΗ? ΑΠΡΟΣΕΞΙΑ ΤΟΥ ΔΑΣΑΡΧΕΙΟΥ? ΠΑΝΤΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ
ΤΩΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΧΑΡΗ ΣΤΙΣ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ Kynigos
ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΣ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 17, 2009 9:51 pm 
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Παιδιά προσοχή , σήμερα πήγα να βγάλω την άδεια 138,40 ευρώ για όλη την επικράτεια.
Εδωσα 150 και πήρα τα ρέστα και την απόδειξη και τα έβαλα στην τσέπη χωρίς να κοιτάξω.
Όταν μετά κοίταξα είδα να λείπουν 1 ευρώ και τα ψηλά , είχε στρογυλοπιοίηση ο τύπος την άδεια στα 140 ευρώ .
Αύριο που θα πάω να την πάρω θα γίνει χαμός !
:evil:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 17, 2009 10:11 pm 
Άβαταρ μέλους

Και σε μένα το ιδιο έκαναν 140 κράτησαν.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Αύγ 17, 2009 10:21 pm 
Άβαταρ μέλους

Εδώ στα Γιάννενα η γενική άδεια κοστίζει 134 Ευρώ. Σε κυνηγετικού ενδιαφέροντος ιστοσελίδες κάποιοι συνάδελφοι αναφέρουν ότι πλήρωσαν πάνω από 150 Ευρώ, λόγω κάποιων έκτακτων εισφορών υπέρ των κατά τόπους κυνηγετικών συλλόγων! :( :evil:
Μιλάμε για διαφορά 20 περίπου Ευρώ. Γιατί τέτοια ασυνεννοησία; :?: :| :? :(

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 1 από 2   [ 26 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: