Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 3 από 6   [ 82 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΚΥΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΛΑΓΟΥ 2012-2013
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 25, 2013 12:47 am 

sakis pointer έγραψε:
ΣΤΕΛΙΟΣ391AL έγραψε:
sakis pointer έγραψε:
γιασας παιδες :wink: εχθες καναμε 2 σηκωματα σε διαφωρετικους αυτιαδες :wink: :wink: ο πρωτος μας εφυγε πωλη μπρωστα :( :( μας εκανε γυρα,και περασε απο το τελευταιω καρτερι,,,αλα ειχαμε βαλη εναν παπου 82 ετων παλιωσιρα στον λαγο :wink: :wink: αλα δεν πρωλαβε να τον τουφεκιση μιας και το μερως ηταν σχετικα σφιχτω :( :( και στο τελος μας ειπε οτι δεν περπατουσε αλα πετουσε :shock: τον περασε λεη με 500ακωσια :shock: :wink: :lol: :lol: ,,,,,,,μετα αλαξαμε μερως και με το που βγαλαμε τα σκυλια στα 50 μετρα πεσανε σε εναν γιατακιασμενω αυτια και τον πηρανε στο κυνηγι :wink: :wink: αλα ο κερατας πηρε σχετικα κατηφωρο χωρις να κανη πισωγυρισματα :( :( πιασαμε το μερως ωσο μπωρουσαμε γρηγωρα αλα λαγος δεν γυρισε :( :( τα σκυλια τον καταδιωξαν για κανα 15-20 λεπτα και μετα γυρισανε πισω :( :( οταν πηγαμε και βρηκαμε το γιατακιτου παθαμε πλακα :roll: :roll: μιλαμε για λαγαροοοο :wink: :wink: παντως περασαμε ωραια εφωσον βρηκαμε θυραματα και τα σκυλακια δουλεψανε ωμορφαααα :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ραντευβου την τεταρτη τωρααααα με τους λεβεντεςςς :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

μπραβο!καλα ητανε κι ας μη γεμισε η βουρια!την αλλη φορα!

στελιο αυριο πιστευω να γεμιση η βουρια :wink: :wink: θα πρωσπαθησουμε να μην την γλυτωση αυτη την φωρα :wink: :wink: :lol: τα λεμε αυριο :wink: :wink:

καλο βολι παληκαρια!!!το νου σας γιατι τωρα θα ειναι πιο πονηρος απο πριν! :wink:

εμας εδω ολοι κυνηγανε καβαλα με τα σκυλια!οποτε καμια σχεση ο τροπος ο δικο σας με εμας εδω!πληροφοριακα στο λεω οχι για να κρινω τα αποτελεσματα σας!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 25, 2013 6:37 pm 

λοιπον ο γερος μου εχει βγει τρεις φορες για λαγο με τη σημερινη και εχει πεξει 4 φυσιγγια και εχει βαλει 3 λαγους στην βουρια!

χωρις σκυλους κ.τ.λ.

φοβαμαι να μην με περασετε για ψευτη αλλα...λεω αληθεια και δεν με νοιαζει!

εξαλλου φαινετε αν λεω ψεματα,αν το εκανα θα ελεγα σκοτωνω κανω δειχνω,διαλυσα τα τρυγονια,θερισα τα ορτυκια,ξεπαστρεψα τις περδικες,τους λαγους και παει λεγοντας!

μερικοι ανθρωποι εχουν ταλεντο και οταν η τυχη τους θελει βγαζουν ματια!

εν τω μεταξι οι περιοχες που κυνηγαει δεν εχουν πολλους λαγους,ειναι γεματες με κυνηγους με σκυλους και οταν δεν σκοτωνουν τιποτα καταλαβαινεται τι γινεται οταν βλεπουν τον γερο μου με το λαγο στο χερι!

ακομα και εγω στο σπιτι τον λεω μονιμος κολοφαρδο και ποτε δεν παραδεχομαι μπροστα του οτι γνωριζει...αλλα τα αποτελεσματα μιλανε απο μονα τους παρα πολλα χρονια!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 25, 2013 7:03 pm 
Άβαταρ μέλους

όταν λες χωρίς σκύλους τι εννοείς?αν εννοείς ότι δεν έχει σκυλάκια και πάει μόνο για καρτέρι εμείς τους λέμε λούφατζιδες,εκείνος ο λαγός για να έρθει στον πατέρα σου από κάποια σκυλιά σηκώθηκε,δεν είπε ααχχ ωραία μέρα σήμερα να κάνω μία γύρα!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 25, 2013 7:27 pm 

spudoulis έγραψε:
όταν λες χωρίς σκύλους τι εννοείς?αν εννοείς ότι δεν έχει σκυλάκια και πάει μόνο για καρτέρι εμείς τους λέμε λούφατζιδες,εκείνος ο λαγός για να έρθει στον πατέρα σου από κάποια σκυλιά σηκώθηκε,δεν είπε ααχχ ωραία μέρα σήμερα να κάνω μία γύρα!

καμια σχεση με αυτο που λες!σηκωνει μονος του το λαγο(χωρις σκυλια)και καμια φορα,οπως στην εναρξη του εριξε εκει που καθοταν(τον ειδε μεσα στο γιατακι)!τα πιο πολλα μερη εδω δεν ειναι πολυ πυκνα και ο πατερας μου τα αποφευγει αφου εκει δεν μπορει να κανει τιποτα!

για να καταλαβεις...αυτος αν τον πας σε μια ολοκληρη περιοχη δεν θα ψαξει παρα μονο εκει που ξερει απ την εμπειρια και τις γνωσεις που εχει οτι το μερος <<πιανει>> το λαγο!θα ψαξει ελαχιστο μερος αλλα θα το ψαξει χωρις να αφησει απειραχτο το παραμικρο σημειο(αγκαθες,πετρες,ακομα και το καθαρο ξηλωνει..)!πετωντας πετρες η χρισημοποιωντας το τουφεκι σαν βεργα(οχι που θα το λυπηθει)χτυπαει καθε πιθανο σημειο με αποτελεσμα να σηκωνετε ο λαγος και να τον τουφεκαει!

φιλε spudoulis αυτο που λες δεν μπορει να γινει εδω!δεν μπορει αλλος να σηκωνει το λαγο και αλλος να τον τουφεκαει...θα πεσουνε μπουνιες ή θα του δωσεις το μισο λαγο!δεν μιλαμε για απατεωνακο!μιλαμε για λαγοκυνηγο φαινομενο!

δεν θα μου κανει καμια εντυπωση να αντιδρασετε ή να μην με πιστεψετε,το ιδιο θα εκανα και εγω αλλα μια που τα ζω τα μοιραζομε μαζι σας και οποιος καταλαβε,καταλαβε!

αν ειμουν ψευτης θα ελεγα για τον εαυτο μου!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 25, 2013 7:55 pm 
Άβαταρ μέλους

ΣΤΕΛΙΟΣ391AL έγραψε:
spudoulis έγραψε:

καμια σχεση με αυτο που λες!σηκωνει μονος του το λαγο(χωρις σκυλια)και καμια φορα,οπως στην εναρξη του εριξε εκει που καθοταν(τον ειδε μεσα στο γιατακι)!τα πιο πολλα μερη εδω δεν ειναι πολυ πυκνα και ο πατερας μου τα αποφευγει αφου εκει δεν μπορει να κανει τιποτα!

για να καταλαβεις...αυτος αν τον πας σε μια ολοκληρη περιοχη δεν θα ψαξει παρα μονο εκει που ξερει απ την εμπειρια και τις γνωσεις που εχει οτι το μερος <<πιανει>> το λαγο!θα ψαξει ελαχιστο μερος αλλα θα το ψαξει χωρις να αφησει απειραχτο το παραμικρο σημειο(αγκαθες,πετρες,ακομα και το καθαρο ξηλωνει..)!πετωντας πετρες η χρισημοποιωντας το τουφεκι σαν βεργα(οχι που θα το λυπηθει)χτυπαει καθε πιθανο σημειο με αποτελεσμα να σηκωνετε ο λαγος και να τον τουφεκαει!

φιλε spudoulis αυτο που λες δεν μπορει να γινει εδω!δεν μπορει αλλος να σηκωνει το λαγο και αλλος να τον τουφεκαει...θα πεσουνε μπουνιες ή θα του δωσεις το μισο λαγο!δεν μιλαμε για απατεωνακο!μιλαμε για λαγοκυνηγο φαινομενο!

δεν θα μου κανει καμια εντυπωση να αντιδρασετε ή να μην με πιστεψετε,το ιδιο θα εκανα και εγω αλλα μια που τα ζω τα μοιραζομε μαζι σας και οποιος καταλαβε,καταλαβε!

θΕΛΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΥΤΟ Ο ΚΥΝΗΓΙ....
ΣΕ ΚΑΘΕ ΧΩΡΙΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 2-3 ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΥΝΗΓΟΥΝ ΟΠΩΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ..ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΟ ΚΑΤΑΚΡΙΝΟΥΝ ...ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑΛΕΝΤΟ & ΧΑΡΙΣΜΑ...ΜΑΚΡΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΑΛΝΤΟ.
ΥΓ. ΣΕ ΕΜΑΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΠ ΟΠΟΙΟΣ ΣΦΥΡΙΖΕ ΤΟΝ ΛΑΓΟ :shock: :shock: .....ΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΦΥΡΙΖΕ & ΕΡΧΟΤΑΝ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ Ο ΛΑΓΟΣ....ΣΤΟ ΣΟΥΡΩΠΟ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΙΜΕΝΕΣ ΕΠΟΧΕΣ..........ΜΑΛΛΩΝ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΛΑΓΟ ??????
ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΠΗΡΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΣΤΟΝ ΤΑΦΟ

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 25, 2013 8:27 pm 

ΚΕΡΜΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ έγραψε:
ΣΤΕΛΙΟΣ391AL έγραψε:
spudoulis έγραψε:

θΕΛΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΥΤΟ Ο ΚΥΝΗΓΙ....
ΣΕ ΚΑΘΕ ΧΩΡΙΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 2-3 ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΥΝΗΓΟΥΝ ΟΠΩΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ..ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΟ ΚΑΤΑΚΡΙΝΟΥΝ ...ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑΛΕΝΤΟ & ΧΑΡΙΣΜΑ...ΜΑΚΡΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΑΛΝΤΟ.
ΥΓ. ΣΕ ΕΜΑΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΠ ΟΠΟΙΟΣ ΣΦΥΡΙΖΕ ΤΟΝ ΛΑΓΟ :shock: :shock: .....ΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΦΥΡΙΖΕ & ΕΡΧΟΤΑΝ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ Ο ΛΑΓΟΣ....ΣΤΟ ΣΟΥΡΩΠΟ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΙΜΕΝΕΣ ΕΠΟΧΕΣ..........ΜΑΛΛΩΝ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΛΑΓΟ ??????
ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΠΗΡΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΣΤΟΝ ΤΑΦΟ

φιλε μου Γιωργο εχω παει πολλες φορες μαζι του αλλα ποτε δεν θα γινω σαν τον πατερα μου!

επειδη δεν μου αρεσει αυτο το στιλ κυνηγιου για τον λαγο!εγω θελω πολλες τουφεκιες και βαριεμαι πολυ ωρα σε ενα μερος χωρις μπαμ,μπουμ!

εκεινος εχει τρομερη υπομονη και παθος με το λαγο!αμα τον δει σηκωνετε η τριχα του!

ξερω τα πλεονεχτηματα του και μπορω να τα αναλυσω,αρχιζοντας με τη σειρα απ το πιο σημαντικο ως το πιο ασημαντο!

1)μεσα σε μια ολοκληρη περιοχη ξερει σε πιο μερος ειναι το πιο πιθανο να κανει γιατακι ο λαγος!συνεπως αποφευγει το τσαμπα ψαξιμο εκει που δεν ειναι ο λαγος!απο κει ξεκινανε ολα!

2)οταν ξερεις που περιπου ειναι χρειαζεσαι υπομονη!ψαχνει τα παντα,οταν λεμε τα παντα το εννοουμε!απιστευτη υπομονη και ψαξιμο με λεπτομερεια σαν ιχνηλασιας!

3)λαγος που εφυγε μπαινει στην τσαντα!τελος!δεινος σκοπευτης στο συγκεκριμενο θηραμα!αν του φυγει λαγος το βραδυ δεν κοιματε!

αυτα τα τρια ειναι τα μυστικα του και δεν μπορει να τα καταλαβει καποιος μονο αν παει μαζι του και δει!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 26, 2013 12:48 pm 

Καλησπέρα σε όλους..Λοιπόν τα λαγοκυνήγια φέτος δεν έχουν ξεκινήσει καλά από θέμε κάρπωσης αλλά από θέμα δράσης σκιζουν..αυτή ειναι κ η ουσία..να περνάμε καλά αν κ οταν σου δινει το κυνηγι το θύραμα γυριζεις με άλλο αέρα απο το βουνο. :D Κυριακη,σηκώνουν τα σκυλία το λαγο στις 9:30 ο λαγος τουφεκιετε απο γουρουνοκυνηγο με 10μπιλα δεν το κραταει..Τετάρτη με το που βγαίνουμε απο το αμαξι πιανει βροχή..Σαββάτο σηκώνουν τα σκυλια 2 λαγους,καταφερνουν κ περνάνε κ οι δύο ανάμεσα σε καρτέριια.Κυριακή τουφεκάω αγριογούρουνο πανω απο 150 κιλα με διπλα τριπλα για λαγο ισα που του αλλαξα την κομμωση στα μαλλια :shock: ,σχεδον ταυτόχρονα σηκωνουν τα σκυλια το λαγό τουφεκίετε απο φιλο μου δίχως να τον κρατήσει (μες τα πόδια του) :lol: :lol: .Εχθές Τετάρτη προλαβαίνω στο σήκωμα κ τον βλεπω για λίγο,εκει στο χάσιμο του ρίχνω μια αλλα τιποτα..κυνηγίετε περναει στο δίπλα χαντάκι απο τον πατέρα μου.. :roll: τι να πω πολυ γκαντεμία ρε γαμώτο..αμα δεν σε θέλει.. :? θα γυρισει ομως τι θα κανει?δεν μπορεί να κάνει αλλιώς :lol:
Οσο για τον ανθρωπο <φαινόμενο> εχω ακουσει ιστοριες απο παππουδες μου αλλα κ γνωστους οτι υπηρχε ενας στην περιοχη με αυτην την ιδιοτητα(διαβαζε τα κουμάσια αναλογα με εποχη καιρο κτλ..), συμφωνω με τον Γιωργο απαιτει πολυυ εμπειρια..απο εμενα respect στον πατερα σου μονο κ μονο που ξεκιναει να παει για κυνηγι με αυτον τροπο που απαιτει τεραστια υπομονη κ γνωση

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 26, 2013 4:02 pm 
Άβαταρ μέλους

Σόρρυ αδερφέ αλλά δεν πιστεύω ότι υπάρχει τέτοιο άτομο,καταρχήν ο κάθε λαγός έχει πάνω από 10 γιατάκια για την κάθε περίσταση που επικρατεί...γαιτάκι σε κούζι,λιόπηρο,δίπλα σε δρόμο κοντα σε μαντρί σε τρύπα και και και...πάρα πολλές φορές κάνει 2 και 3 φορές ψεύτικα πριν πάει στο γιατάκι του και μετά από όλα αυτά ο πατέρας σου είναι λαγάς με αυτόν τον τρόπο?
Σε όλους μας έχουν σηκωθεί λαγοί ειδικά την άνοιξη μέχρι αρχές Οκτωμβρίου αλλά τον Νοέμβριο Δεκέμβριο ούτε για πλάκα να αφήσει το γιατάκι του!
Αν είναι έλα να τον δοκιμάσουμε να δουμε αν αξίζει να τον αγοράσουμε :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 26, 2013 7:15 pm 

spudoulis έγραψε:
Σόρρυ αδερφέ αλλά δεν πιστεύω ότι υπάρχει τέτοιο άτομο,καταρχήν ο κάθε λαγός έχει πάνω από 10 γιατάκια για την κάθε περίσταση που επικρατεί...γαιτάκι σε κούζι,λιόπηρο,δίπλα σε δρόμο κοντα σε μαντρί σε τρύπα και και και...πάρα πολλές φορές κάνει 2 και 3 φορές ψεύτικα πριν πάει στο γιατάκι του και μετά από όλα αυτά ο πατέρας σου είναι λαγάς με αυτόν τον τρόπο?
Σε όλους μας έχουν σηκωθεί λαγοί ειδικά την άνοιξη μέχρι αρχές Οκτωμβρίου αλλά τον Νοέμβριο Δεκέμβριο ούτε για πλάκα να αφήσει το γιατάκι του!
Αν είναι έλα να τον δοκιμάσουμε να δουμε αν αξίζει να τον αγοράσουμε :lol:

βρε παληκαρι μου γιατι δεν καταλαβαινεις οτι σε ολα τα πραγματα υπαρχουν καποιοι που ειναι σε ανωτερο επιπεδο!ειναι σαν να μου λες σορρυ αλλα εγω δεν τα πιστευω αυτα που κανει ο λιονελ μεσι!αφου τα κανει τι σημασια εχει τι πιστευεις...και οι αλλοι παιχταραδες ειναι αλλα τους εχει σαν να παιζει με παιδια του δημοτικου!
το ιδιο σημβαινει και με σκυλους αλλος δεν κυνηγαει καθολου και αλλος πιανει το λαγο εκει που ειναι!αλλος τον πιανει στα ποδια!

λες ο λαγος εχει δεκα γιατακια!οταν παει ομως για κυνηγι καθεται σε ενα και αναλογος τον καιρο το βρισκει ο πατερας μου!αν εχει βρεξει αλλου θα ψαξει,ανσκαει ο ηλιος την πετρα αλλου!φιλε η γνωση ειναι μεγαλη δυναμη και την εχει!

δεν μιλαμε για λαγους που σηκονωνται τυχαια...αμα ηταν ετσι θα ελεγα και για μενα!μου εχει τυχει πολλες φορες!ο πατερας μου κυνηγαει μονο λαγο,δεν εχει παει σ αλλο κυνηγι!

σου ειπα οτι απο τοτε που αρχισε το κυνηγι φετος εχει παει τρεις φορες για λαγο και εχει φερει τρεις λαγους με 4 φυσιγγια!το ενα τον σκοτωσε εκει που καθοτανε!καταλαβαινεις τι σημαινει αυτο;;;

σημαινει εκατο τοις εκατο επιτυχια χωρις σκυλια το βλεπεις τυχαιο;θα ηταν αν γινοταν μια,δυο φορες τη σεζον!ομως συμβαινει 20 χρονια που τον θυμαμε εγω τουλαχιστον(ειμαι 29χρονων)ανελιπως!

κι εγω δεν θα το πιστευα αλλα ειμαστε κυνηγοι και ειναι κατι που το ζω θα ηταν αμαρτια να μην το αναφερω...παει για λαγο και σε μια ωρα μαζι με το πηγαινε ελα ερχεται και φερνει το λαγο ζεστο!δεν λεω οτι εχει 100/100 επιτυχια παντα αλλα τα ποσοστα του ανα εξοδο ειναι κορυφαια σε συγκριση με οποιονδηποτε αλλον κυνηγο λαγου!

ποτε δεν παραδεχομαι μπροστα του οτι ξερει...παντα τον λεω κολοφαρδο και κανω πως δεν δινω σημασια αλλα η αληθεια ειναι οτι στο λαγο δεν υπαρχει δευτερος.

α!τα ψευτικα βρε φιλε μου τι τα αναφερεις;;;δεν ειναι ιχνηλατης ο πατερας μου για να μπερδευτει με αυτο...δεν παει με τη μυρωδια απλα ψαχνει τα παντα σαν να ιχνηλατει.... <<σ α ν>> να καταλαβαινουμε τι λεμε!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 26, 2013 7:23 pm 

tsikohunter έγραψε:
Καλησπέρα σε όλους..Λοιπόν τα λαγοκυνήγια φέτος δεν έχουν ξεκινήσει καλά από θέμε κάρπωσης αλλά από θέμα δράσης σκιζουν..αυτή ειναι κ η ουσία..να περνάμε καλά αν κ οταν σου δινει το κυνηγι το θύραμα γυριζεις με άλλο αέρα απο το βουνο. :D Κυριακη,σηκώνουν τα σκυλία το λαγο στις 9:30 ο λαγος τουφεκιετε απο γουρουνοκυνηγο με 10μπιλα δεν το κραταει..Τετάρτη με το που βγαίνουμε απο το αμαξι πιανει βροχή..Σαββάτο σηκώνουν τα σκυλια 2 λαγους,καταφερνουν κ περνάνε κ οι δύο ανάμεσα σε καρτέριια.Κυριακή τουφεκάω αγριογούρουνο πανω απο 150 κιλα με διπλα τριπλα για λαγο ισα που του αλλαξα την κομμωση στα μαλλια :shock: ,σχεδον ταυτόχρονα σηκωνουν τα σκυλια το λαγό τουφεκίετε απο φιλο μου δίχως να τον κρατήσει (μες τα πόδια του) :lol: :lol: .Εχθές Τετάρτη προλαβαίνω στο σήκωμα κ τον βλεπω για λίγο,εκει στο χάσιμο του ρίχνω μια αλλα τιποτα..κυνηγίετε περναει στο δίπλα χαντάκι απο τον πατέρα μου.. :roll: τι να πω πολυ γκαντεμία ρε γαμώτο..αμα δεν σε θέλει.. :? θα γυρισει ομως τι θα κανει?δεν μπορεί να κάνει αλλιώς :lol:
Οσο για τον ανθρωπο <φαινόμενο> εχω ακουσει ιστοριες απο παππουδες μου αλλα κ γνωστους οτι υπηρχε ενας στην περιοχη με αυτην την ιδιοτητα(διαβαζε τα κουμάσια αναλογα με εποχη καιρο κτλ..), συμφωνω με τον Γιωργο απαιτει πολυυ εμπειρια..απο εμενα respect στον πατερα σου μονο κ μονο που ξεκιναει να παει για κυνηγι με αυτον τροπο που απαιτει τεραστια υπομονη κ γνωση

μπραβο ρε φιλε εισαι ωραιος!το λεω γιατι ειχα μεγαλο ενδοιασμο στο να τα πω ή οχι!

ξερεις αν δεν σε ξερει καποιος προσωπικα και πισω απο μια οθονη ειναι ευκολο να παρεξηγηθεις...

λεω κι αν με περασουν για ψευτακο;;;

και δεν εχει πιο βαρυ για μενα απ το να με πουν ψευτη!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 26, 2013 9:28 pm 
Άβαταρ μέλους

γιασα παιδες :wink: σε χθεσινη εξωδο για αυτια τον σηκωσαμε δυο φωρες και παλη μας εφυγε μπρωστα :( :( ο μαγκας ειναι πωλη μαγκας; :lol: :lol: που θα παη πιστευβουμε το σαββατο θα φαη το κεφαλιτου :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: παντως περασαμε ωραια και τα σκυλια δουλεψανε αψωγααα :wink: :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Σεπ 26, 2013 10:54 pm 

sakis pointer έγραψε:
γιασα παιδες :wink: σε χθεσινη εξωδο για αυτια τον σηκωσαμε δυο φωρες και παλη μας εφυγε μπρωστα :( :( ο μαγκας ειναι πωλη μαγκας; :lol: :lol: που θα παη πιστευβουμε το σαββατο θα φαη το κεφαλιτου :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: παντως περασαμε ωραια και τα σκυλια δουλεψανε αψωγααα :wink: :wink:

οσο παει θα πονηρευει....ελπιζω να κανετε το ιδιο και εσεις! :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Σεπ 27, 2013 9:22 pm 
Άβαταρ μέλους

ΣΤΕΛΙΟΣ391AL έγραψε:
sakis pointer έγραψε:

φιλε στελιο,σημερα καταστρωσαμε και το δικομας σχεδιο :wink: :wink: ελπιζω να πιαση :wink: 4 φωρες μας εχη φυγη πονηρα και ξερουμε πλεων απο που μας την κωπαναη :wink: :wink: μαλλων ηρθε η ωρατου :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Σεπ 28, 2013 1:24 am 

sakis pointer έγραψε:
ΣΤΕΛΙΟΣ391AL έγραψε:
sakis pointer έγραψε:

φιλε στελιο,σημερα καταστρωσαμε και το δικομας σχεδιο :wink: :wink: ελπιζω να πιαση :wink: 4 φωρες μας εχη φυγη πονηρα και ξερουμε πλεων απο που μας την κωπαναη :wink: :wink: μαλλων ηρθε η ωρατου :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ε!το πρωι θα τον παρετε....αξιος αντιπαλος παντως,να τα λεμε κι αυτα!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Σεπ 28, 2013 10:14 pm 
Άβαταρ μέλους

ΣΤΕΛΙΟΣ391AL έγραψε:
sakis pointer έγραψε:
ΣΤΕΛΙΟΣ391AL έγραψε:
sakis pointer έγραψε:

ε!το πρωι θα τον παρετε....αξιος αντιπαλος παντως,να τα λεμε κι αυτα!

δηστυχως φιλε στελιο μας την κωπανησανε και σημερα 2 αυτιαδες :( :( πωλη φασαρια αυτον τον καιρο μιας και εδωσε αδεια το δασαρχειο για κοπη πουρναριων,,και το μερως που κυνηγαμε γεμισε απο κοσμο :( δεν πηραζη θα ηρεμισουνε τα πραγματα και θα τον επισκευτουμε και παληηηη :wink: :wink: ειναι και ο καιρως ακωμη μπαρουτι και καταλαβαινης :wink: :wink: αυριο για κανενα ορτυκακι :wink: :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματοςΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 3 από 6   [ 82 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: