Αλλαγή γραμματοσειράς

www.gpeppas.gr

Κλειδωμένη Δ. ΣυζήτησηΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 15 από 37   [ 544 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 37  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 23, 2008 8:19 pm 
Άβαταρ μέλους

Το πέρασμα παιδιά είναι μεγάλο και συνεχές .
Τα νούμερα στην Θράκη είναι πολύ μεγάλα και μπαίνουν και άλλα πουλιά, το ίδιο Αλεξανδρούπολη , Κομοτηνή , Θάσο , καβάλα , Θεσσαλονίκη , Χαλκιδική.
Περνάνε και από τα βόεια νησιά επίσης , Μυτιλήνη και Ρόδος , έχουν συνεχές πάρτι .
Τα πουλιά είναι πολύ μεγάλα και παχιά.
Στην Αττική μπαίνουν πουλιά αλλά όχι τόσα όσο αλλού.
Δεν ξέρω αν μα την χαλάσει ο νοτιάς για λίγο , για να δούμε . :D

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 23, 2008 8:51 pm 
Άβαταρ μέλους

Πολλά τα πουλιά σήμερα σε Μάνη που κυνηγησε ο πατερας μου και πηρε 10 στο μισαωρο αλλά έφυγε κακην κακώς λόγω πολυκοσμίας μεταξύ των οποίων οι γνώστοι ανεγκεφαλοι.Στη Νεάπολη Λακώνιας εβαλε πουλιά,αλλα σε πολύ μικροτερους αριθμούς.Εγώ σε απομερο απο κυνηγους τοπο σηκωσα 5 με νεαρο Gordon 1,5 ετους που ξεκιναει τωρα.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 23, 2008 9:08 pm 
Άβαταρ μέλους

TEΛΙΚΑ ΠΗΓΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ ΣΚΥΛΑΣ ΜΟΥ....
ΝΕΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΚΑΥΛΟΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ....
ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΝΑ ΤΟΥΦΕΚΑΜΕ ΜΟΝΟ ΟΣΑ ΣΥΚΩΝΟΤΑΝ ΜΕ ΦΕΡΜΑ....
ΠΗΡΑΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΛΕΣ & ΩΡΑΙΕΣ ΦΕΡΜΕΣ ...ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΡΑΙΑ ΑΛΛΑ ΣΤΑΘΕΡΑ ......ΟΧΙ ΜΕΓΑΛΑ ΜΑΖΕΜΑΤΑ...
ΕΙΧΕ ΠΑΝΤΟΥ & ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ.....
ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑΝ & ΠΑΙΔΕΥΑΝ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ....Η ΔΡΟΣΙΑ ΤΑ ΒΟΗΘΗΣΕ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ.....
ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΑ & ΕΚΑΝΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΞΕΠΕΤΑΜΑ & Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΑΣΕ ΑΡΚΕΤΑ.....
ΕΓΩ ΑΡΚΕΣΤΙΚΑ ΣΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΦΟΥ ΠΙΑΣΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ & ΟΙ ΔΥΟ ΤΟ ΟΡΙΟ.........
ΣΑΣ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΜΕΡΙΚΕΣ.
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΞΑΣΤΕΡΟΣ ΛΟΓΙΚΑ ΑΥΡΙΟ ΟΙ ΝΟΤΙΟΙ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΠΟΥΛΙΑ
ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 23, 2008 10:43 pm 
Άβαταρ μέλους

ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΛΚΙΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΓΙΝΕ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΘΗΚΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ.
ΤΟ ΛΥΠΗΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ ΣΦΑΓΗ,ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΘΗΡΕΥΣΑΝ 60 ΚΑΙ 70 ΠΟΥΛΙΑ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 23, 2008 10:49 pm 
Άβαταρ μέλους

ΜΗΝΑΣ ΓΚΙΝΟΣ έγραψε:
ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΛΚΙΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΓΙΝΕ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΘΗΚΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ.
ΤΟ ΛΥΠΗΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ ΣΦΑΓΗ,ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΘΗΡΕΥΣΑΝ 60 ΚΑΙ 70 ΠΟΥΛΙΑ.

ΤΟΣΑ ΚΑΝΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΣΚΥΛΙΑ & ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ.......

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 23, 2008 11:10 pm 
Άβαταρ μέλους

σημερα στην Αγια Τριαδα πραγματικος πολεμος...δεν μπορω να πω οτι αυτο το κυνηγι μου ταιριαζει...
απο τη νυχτα κουδουνια και ντουφεκιες τσακωμοι...μαυρο χαλι
εδεσα τη σκυλα και ξεκινωντας 8 η ωρα καταφερα να δω 4 φερμες.
τοσο κοσμο δεν εχω ξαναδει σ'αυτα τα μερη
σε μηχανακι που επαιξε στο Σκορδι ντουφεκαγανε απο το ξημερωμα ως το βραδυ..
Αμαρτια ρε παιδια :(

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 23, 2008 11:38 pm 
Άβαταρ μέλους

antoniouk έγραψε:
σημερα στην Αγια Τριαδα πραγματικος πολεμος...δεν μπορω να πω οτι αυτο το κυνηγι μου ταιριαζει...
απο τη νυχτα κουδουνια και ντουφεκιες τσακωμοι...μαυρο χαλι
εδεσα τη σκυλα και ξεκινωντας 8 η ωρα καταφερα να δω 4 φερμες.
τοσο κοσμο δεν εχω ξαναδει σ'αυτα τα μερη
σε μηχανακι που επαιξε στο Σκορδι ντουφεκαγανε απο το ξημερωμα ως το βραδυ..
Αμαρτια ρε παιδια :(

Συμφωνώ μαζί σου και λυπάμαι πολύ , μυαλό δεν βάζουμε με τίποτε .
Οσο νομίζαμε ότι έχουν πρόβλημα τα ορτύκια κλαίγαμε σαν γριές σε κηδεία , και τώρα που μας έκαναν την τιμή να έρθουν σε αφθονία , κάποιοι τα σφαγιάζουν όσο αντέχουν και μπορούν.
Μάλιστα κάποιοι άλλοι δεν τους φτάνουν τα 30-50 που συναντούν αλλά βάζουν και κασετόφωνα για να τα κάνουν 200-300, όσο μπορούν τελικά.
Δεν είμαστε άξιοι της τύχης μας λοιπόν !
Ευτυχώς που υπάρχουν και οι εγκρατείς κυνηγοί με συνείδηση, που κρατούν τα προσχήματα της ράτσας μας και τα όρια και τους λένε μ........ς ,οι κυνηγαράδες ...
Τον θυμάστε το τύπο με την φωτογραφία με τις δεκάδες νεκρές κρεμασμένες μπεκάτσες και την μουτσουνάρα του πάνω από τα πτώματα .
Έτσι γίνετε τώρα και με τα ορτύκια , κάποιες άλλες τέτοιες μουτσούνες φωτογραφίζονται με τον ίδιο τρόπο , οι κυνηγαράδες του κ........
Όπου όμως δείτε κάποιον από αυτούς, που έκλαιγαν πάνω από το φέρετρο για το που είναι τα ορτύκια και τώρα μιλάνε για θήρευση 40-60-100 , ρίξτε και καμία σφαλιάρα , αν και θα πάει χαμένη , τι να καταλάβει το βόδι , αλλά θα νιώσετε σίγουρα καλύτερα !

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 24, 2008 1:55 am 
Άβαταρ μέλους

ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΑΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ!!ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΟΡΤΥΚΙΩΝ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ!!ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΑΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΗΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΑΝΩ ΑΠ ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΩς ΑΛΛΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΕΒΡΙΣΚΑ ΟΡΤΥΚΙΑ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΥΤΕ ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΕΧΕΙ!!!ΟΥΤΕ ΕΝΑ!!!ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΕΤΤΕΡΙΝΑ 1,5 ΕΤΩΝ Η ΟΠΟΙΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΔΙΚΑ ΚΑΙ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΒΓΑΖΕΙ ΜΑΤΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΗΚΩΣΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΑΤΕ????ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΣΕ ΑΘΗΝΑΙΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΡΙΤΕΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΑ????ΣΗΜΕΡΑ 23/09 ΠΗΓΑ ΣΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΚΑΙ ΕΨΑΞΑ 2,5 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ!!!ΛΕΤΕ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΣΚΥΛΟΣ??ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΥΡΙΖΕΙ ΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ!!!ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΕΝΕΥΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΟΡΤΥΚΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ!!!ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΕ ΚΑΠΟΥ :-))

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 24, 2008 8:34 am 
Άβαταρ μέλους

Καλημέρα φίλοι μου,εχθες πηγα παλι την βολτα μου καμια ωριτσα το απογευμα πηρα μαζι και το θειο μου που δεν ειχε παει ποτε στα ορτυκια και δεν ειχε δει και ποτε σκυλο να φερμαρει χεχε,λοιπον παιδια το ευχαριστηθηκαμε παρα πολυ πιασαμε ανετα το οριο ειδαμε παρα πολλες φερμες τα σκυλια πηγαν περιφημα, ο θειος μου ξετρελαθηκε,σημασια δεν εχει η ποσοτητα μαλλον η ποιοτητα γιατι εχθες παλι το βραδυ ακουσα τρελα πραγματα τελος παντων ας μη λεμε παλι τα ιδια και χαλασουμε τη μερα μας πρωι πρωι,σημερα δεν εμαθα ακομη αν ειχε αλλα μαλλον θα παω περδικα το απογευμα :D

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 24, 2008 9:08 am 
Άβαταρ μέλους

ΑΡΚΕΤΑ ΣΗΚΩΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΎΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΣΟΥΝΙΟΥ ΧΤΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΥΟ ΦΕΡΜΕΣ ΔΥΟ ΣΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ.

ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΝΕΑΡΑ ΣΚΥΛΙΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΠΙΑΝΕΙ ΜΑΝΙΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΜΕ ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΓΚΑΕΙ Ο ΣΚΥΛΟΣ Η ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ,ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ,ΜΕΤΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΠΕΡΔΙΚΑ Η ΣΤΗΝ ΜΠΕΚΑΤΣΑ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΜΑΡΕΙ ΣΤΑΘΕΡΑ, ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΩΣΑΜΕ ΛΑΘΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΣΚΑΙΡΟ ΠΑΝΗΓΎΡΙ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 24, 2008 9:11 am 
Άβαταρ μέλους

Καλημερα και απο εμενα,χθες το απογευμα πηγα μια βολτα στα παραλιακα μαγαζια τις Αττικης 3 ωρες 9 σηκωματα 0 στο χερι ΜΠαα....αα!Μεγαλη αστοχια.Και τωρα η δικιολογια.Ενας κωλο σακος που κουβαλαω στην πλατη μου με νερα για το σκυλι φυσιγγια και αλλα διαφορα δεν με αφηνε να επωμησω σωστα.Στο τελος η σεττερινα μου τα επεξε ανοιξαν οι πατουσες τις και κατεβαινε σαν σκορπισμενη διαδηλωση,οπως και εγω.Την εχω μεσα τωρα με μπεταντιν σπρει και αλλα.Τωρα βρηκε που εχει πουλια;

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 24, 2008 10:08 am 
Άβαταρ μέλους

καλημερα σε ολους.χτες το απογευμα(λογω δουλειας)πηγα για ορτυκακια..το αποτελεσμα μαλλον καλο,7 σηκωματα 5 ορτυκια.περιοχη αν.αττικη.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 24, 2008 10:44 am 
Άβαταρ μέλους

ΕΧΘΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ,ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΡΕΙΣ ΩΡΕΣ,12 ΣΗΚΩΜΑΤΑ ΚΑΙ 8 ΟΡΤΥΚΙΑ ΣΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ.ΩΡΑΙΕΣ ΦΕΡΜΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ ΠΟΥΛΙΑ.Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΤΑΘΕΡΟΣ. ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΔΡΟΣΙΑΣ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΟΛΑ ΣΤΑ ΑΝΟΙΧΤΩΜΑΤΑ

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 24, 2008 1:33 pm 
Άβαταρ μέλους

Σημερα στα νοτια πηγα μια βολτα με ψιλοβροχο σηκωσα 5 πουλακια με δυσκολια ,δεν ειχε πουλια φυσικα ολοι(8-10ατομα )ρηξαμε απο 3-6 φυσιγγεια ,αντα φτασαν και σε σας τα πουλια,μαγκες ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ εχει πολλους ανεγκεφαλους οπλοφορους. :(

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Σεπ 24, 2008 1:44 pm 
IRISHMAN έγραψε:
Κάτι τελευταίο , με τις μαζέτες τι θα γίνει , δηλαδή αυτούς που τρέχουν να βαρέσουν το ορτύκι που έβγαλες εσύ με τα σκυλιά σου και πάς κατεβαίνοντας να το ξαναβγάλεις , είναι απίστευτοι , περιμένουν ακίνητοι , να βγάλει κάποιος ένα ορτύκι να δουν που θα πάει και τρέχουν να το βαρέσουν πρώτοι , αδιαφορώντας αν ο άλλος κατεβαίνει με τα σκυλιά του σιγά σιγά!
Μαζέτες είστε αξιολύπητοι πραγματικά σας λυπάμαι , τελευταίοι των τελευταίων .

Τσακώθηκα κ εγώ το Σάββατο με 2 απ' αυτούς στα Λεγρενά...

Κορυφή

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Κλειδωμένη Δ. ΣυζήτησηΓράψτε το σχόλιο σας Σελίδα 15 από 37   [ 544 Δημοσιεύσεις ]
Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 37  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: